Legalny bukmacher Forbet nowym graczom daje nawet 2000 PLN za rejestrację konta. Dowiedz się szczegółów bonusu powitalnego na wakacje 2019!

2000 PLN za rejestrację w Forbet. Bonus powitalny na wakacje 2019
2000 PLN za rejestrację w Forbet. Bonus powitalny na wakacje 2019

Forbet bonus za rejestrację

Legalni bukmacherzy w Polsce raz na jakiś czas zmieniają swoje oferty powitalne. Tym razem padło na markę Forbet, która zdecydowała się aż o 800 PLN powiększyć prezent na start!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, możesz otrzymać wakacyjny bonus i zgarnąć premię. Oferta jest dostępna dla każdego, kto zarejestrował się w dniach 6 czerwca 2019 – 31 sierpnia 2019.

forbet rejestracja online
forbet rejestracja online

Kod promocyjny. Forbet bonus 2000 PLN

Bonus powitalny przyznawany jest w trzech ratach. Każdą z nich otrzymuje się za inną wpłatę – najwięcej za tę numer jeden, a najmniej za tę z numerem trzy!

Ile dokładnie wynosi prezent na start w Forbet? Łącznie 2000 PLN, a szczegółowo wygląda to tak:

  • I wpłata – 100% do 1000 PLN
  • II wpłata – 75% do 500 PLN
  • III wpłata – 50% do 500 PLN

Musisz wpłacić co najmniej 20 PLN, jeśli chcesz otrzymać prezent za konkretną wpłatę. Jeżeli twój depozyt będzie mniejszy, nie zgarniesz środków!

Ale to jeszcze nie koniec! Forbet ma dla graczy kod promocyjny. Przy rejestracji można wpisać „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce i tym samym zyskać 50 PLN jako freebet!

Prezent Forbet przypadł ci do gustu? Na łamach naszej strony znajdziesz też inne podobne promocje w różnych portalach bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów!

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto udzielać się na forach bukmacherskich?
Następny artykułNajlepsi bukmacherzy w Polsce
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.