Zakłady bukmacherskie nie są prostym ,,sportem”, jeśli chodzi o start dla nowych graczy. Częste przegrane, źle postawione typy, zmarnowane pieniądze. A tak wiele dałoby się zmienić, gdyby gracze, zamiast obstawiać ,,na chybił-trafił” spędzili trochę czasu na własnej edukacji… No dobrze, przepraszamy za to ,,jechanie” po typerach, żeby jednak was ugłaskać, przygotowaliśmy 5 porad odnośnie zakładów bukmacherskich!

1. Cierpliwość to cnota

Kiedy nie jesteśmy cierpliwi, to zazwyczaj popełniamy błędy, które łatwo można by było ominąć. A kiedy do gry wchodzą nasze pieniądze, lepiej jest nie kombinować, prawda? Każdy przecież chce zarabiać na bukmacherce, a nikt nie chce przecież tracić swoich pieniędzy. No dobrze, ale na tym świecie niestety nie ma nic za darmo, każdy dorosły, który chce grać na zakładach bukmacherskich ( zakłady bukmacherskie są tylko dla pełnoletnich!) raczej zdaje sobie z tego sprawę ( a przynajmniej taką mamy nadzieję).

2. Otwarte fora bukmacherskie – najlepsze na start

Bukmacherskie fora otwarte to świetna opcja zarówno dla nowych, jak i dla bardziej doświadczonych graczy zakładów bukmacherskich. Jest to dobra opcja, o tyle że możemy dowiedzieć się nowych taktyk, ciekawostek oraz typów od starszych ,,stażem” graczy – o ile wiemy jak zadawać pytania. Fora są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między typerami. Jednakże w każdym garncu miodu – jest łyżka dziegciu. Dlatego też musimy pomyśleć o tym, że są ludzie którzy nie mają dobrych intencji w stosunku do nas, i po prostu starają się nas naciągnąć na coś.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

3. Zakłady bukmacherskie – jakie są ich rodzaje?

Jest ich kilkanaście, ale my opiszemy dwa, bo na starcie najlepiej nie mieszać sobie w głowie. Chodzi nam tutaj o

–  zakład 1×2 – polega on na tym, że typujemy albo zwycięstwo gospodarzy (1), remis (x), bądź też (2) – zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy rodzaj zakładów, jeśli chodzi o piłkę nożną.

Zakłady specjalne to temat znany niewielu, z racji tego że występują one okazyjnie – i zazwyczaj nie są one ukierunkowane na sport, lecz prawie zawsze na wydarzenia związane z polityką (wybory na 45 prezydenta stanów zjednoczonych są tutaj świetnym przykładem) bądź też nawet i religią (wybór nowego papieża) bądź innymi wydarzeniami socjalnymi (#TeamMusk) dlatego też jest to dobry wybór dla osób które nie do końca potrafią się zdecydować, lub też nie lubią po prostu oglądać i obstawiać sportu.

4. Wiedza o sporcie a bukmacherka

Jeśli chcemy obstawiać sport u bukmachera, to musimy się na tym sporcie znać. Najlepiej, jeśli będzie to sport który już uprawialiśmy, ponieważ wtedy będziemy w stanie przewidzieć niektóre sytuacje, na moment przed tym jak się wydarzą na ekranie. A czymże jest bukmacherka, jak nie przewidywaniem wydarzeń na przód?

5. Baw się dobrze!

Pamiętajcie o tym, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane jako zabawa, nie jako praca czy też obowiązek. Dlatego też, bawcie się dobrze!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUzależnienie (od bukmacherki) – czyli tabu o którym powinniśmy rozmawiać
Następny artykułLegalni bukmacherzy w Polsce – jak to wszystko się zaczęło?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.