Betclic to jedna z tych firm, która z racji swojego pochodzenia, musiała na jakiś czas wstrzymać się z oferowaniem zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju, z powodu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, jednakże po uzyskaniu odpowiedniego pozwolenia, ta firma jest już z powrotem w naszym kraju, w raz z ciekawą aplikacją mobilną!

Aplikacja mobilna Betclic

Betclic online – plany

BetClic zaraz po otrzymaniu licencji ministerstwa finansów na obrót zakładami wzajemnymi oznajmił, że zamierza zaoferować swoim typerom dedykowaną aplikację mobilną na smartfony. I tak rzeczywiście się stało. Obecnie pobieranie aplikacji mobilnej BetClic możliwe jest na dwa najpopularniejsze systemy mobilne na świecie. Co bardzo ważne, w każdym przypadku możliwe jest korzystanie z programu zarówno na smartfonach, jak i tabletach! Aplikację mobilną na smartfony bukmachera Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl. Jeżeli posiadamy iPhone’a bądź iPada, sprawa jest znacznie prostsza. W takim przypadku wystarcza nam wejście do App Store i znalezienie aplikacji od Betclic lub na stronę www.betclic.pl. Dlaczego nie jest tak samo w przypadku sklepu Google Play? Wszystko przez politykę dotyczącą hazardu, która jest zabroniona w sklepie Google Play.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Co potrafi aplikacja mobilna od Betclic?

Oferta zakładów mobilnych wygląda tak samo jak w przypadku standardowej strony internetowej. Rejestracja w aplikacji mobilnej odbywa się dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej tego legalnego bukmachera. Różnica polega na tym, iż tutaj możemy wszystko załatwić w domu, poza nim albo po prostu gdzie tylko mamy na to ochotę. Warto pamiętać, by sprawdzić przed rejestracją, czy nie jest aktywny żaden BetClic kod promocyjny. Obecnie brzmi on “KOD510” i można go wpisać tylko i wyłącznie przy zapisywaniu się do bukmachera! Ten kod promocyjny gwarantuje 510 PLN zakładu bez ryzyka w Betclic.

Czy Betclic oferuje bonusy dla nowych graczy?

Oczywiście że tak, ponieważ Betclic proponuje zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie 510 złotych, żeby ten bonus otrzymać należy wpisać w Betclic kod promocyjny, który wpisuje się podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl. Czym jest zakład bez ryzyka w Betclic? To znana forma nagradzania nowych graczy bukmacherskich, jeśli kupon nie wejdzie, Betclic zwraca pełną kwotę użytkownikowi. W przypadku wygranej bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu, przy minimalnym kursie 2.0.

Kolejną ciekawą promocją jest tak zwane Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej dokładne wartości zwiększenia kuponu w Multi Plus:

5 meczów – 7% więcej

6 meczów – 14% więcej

7 meczów – 20% więcej

8 meczów – 25% więcej

9 meczów – 30% więcej

10 meczów – 35% więcej

11 meczów – 40% więcej

12 meczów  – 45% więcej

13+ meczów – 50% więcej


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium Sprawdź Kupon – jak skorzystać z tej usługi?
Następny artykułBetgames STS – jak grać w gry Wojna, Poker i Bakarat?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.