BetClic bonus powitalny to specjalny prezent dla tych, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Obecnie jest to cashback 500 PLN – zobacz, jak go odebrać!

Betclic bonus powitalny 2019. Cashback 500 PLN!
Betclic bonus powitalny 2019. Cashback 500 PLN!

Bonus na Betclic.pl

Trudno znaleźć aktualny BetClic kod bonusowy, a to dlatego, że wiele stron informuje o premii bukmachera jeszcze zanim stał się on legalny. U nas jednak zawsze macie bieżące dane!

Cashback to zwrot od porażki w pierwszym zagranym kuponie. Nie ma w tym nic skomplikowanego – po prostu gramy tak, jak normalnie, a gdy podwinie nam się noga, dostajemy pełny zwrot stawki!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bonus to 100% cashbacku aż do kwoty 500 PLN. Można więc odzyskać w ramach promocji powitalnej nawet pół tysiąca złotych! A gdy jednak kupon nam wejdzie, wszystkie wygrane zostawiamy dla siebie!

Kod promocyjny w BetClic Polska!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują swoim graczom bonusy na start oraz kody promocyjne. W przypadku BetClic nie mogło być w tej kwestii inaczej. Za chwilę o tym się przekonacie!

Premia od BetClic jest dostępna tylko przez limitowany czas. Jeżeli ci się spodobała, powinieneś przemyśleć, czy nie warto byłoby już teraz zgarnąć ten zwrot!

Odbieranie bonusu w Betclic.pl:

  1. Rejestrujesz konto
  2. Kod promocyjny: KOD500
  3. Stawiasz pierwszy zakład
  4. W razie przegranej na twoim koncie ląduje zwrot 100% aż do 500 PLN!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy w Polsce
Następny artykułNowe konto w Betfan = 3050 PLN na start!
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.