Nie każdy gracz zdaje sobie sprawę z tego, którzy konkretni bukmacherzy są legalni na terenie Polski. Oczywiście informacje te bardzo łatwo można sprawdzić chociażby na forach bukmacherskich, do których każdy ma darmowy dostęp. Warto sprawdzić, czy bukmacherzy u których chce się założyć konto gracza jak np. bet365 posiadają zezwolenia ze strony Ministerstwa Finansów. Jeśli takich zezwoleń nie będą mieć, wtedy też raczej nie powinno się zakładać u nich konta, bo grozić może to poważnymi sankcjami finansowymi. 

legalny bet365
Czy bukmacher bet365 jest w Polsce legalny czy nie?

Czy można legalnie obstawiać u bukmachera Bet365?

Bukmacher Bet365 jest jednym z najbardziej znanych w sieci, jednak trzeba mieć świadomość, że w Polsce nie można legalnie w tej firmie obstawiać wydarzeń sportowych. Strona internetowa bukmachera z czasem została zamknięta dla graczy, którzy chcieli zawierać zakłady z Polski. Dlatego jeśli ktoś pyta czy bet365 jest legalny? to odpowiedź brzmi: NIE.

To bardzo dobra informacja zwłaszcza dla rodziców młodocianych graczy, którzy tym samym nie mogą zawierać nielegalnych zakładów bukmacherskich. Lepiej zdecydować się na jakieś legalnie działające firmy bukmacherskie, dzięki czemu będzie można dostarczyć sobie wielu emocji, a przy tym nie obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Takich firm w Polsce jest coraz więcej, dlatego dokładne sprawdzanie takich danych może wyjść zainteresowanym graczom na dobre. Każdego miesiąca przynajmniej jeden podmiot otrzymuje zezwolenie na działalność hazardową.

Brak szans na grę w Bet365

Gracze z Polski nie mają więc żadnych szans, aby obecnie obstawiać spotkania w firmie bukmacherskiej Bet365. Oczywiście sytuacja ta z czasem może się zmienić, jednak niewiele wskazuje na to, że firma wejdzie na polski rynek.

Kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Niektóre osoby myślą o tym, aby obejść obowiązujące przepisy, jednak nie jest to polecane rozwiązanie, ponieważ można ponieść tego surowe konsekwencje. Najważniejsze jest to, aby obstawiać zakłady zgodnie z prawem, wtedy też można będzie cieszyć się z każdej wygranej, nawet tej największej.

Żadne organy ścigania nie będą miały wtedy podstaw do ścigania danego gracza, gdy będzie on zawierał zakłady w legalnie działającej firmie bukmacherskiej. Nie warto więc ryzykować swoim bezpieczeństwem. 

Poprzedni artykułZakłady na esport. 100 PLN zwrotu od Etoto!
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera. Jak zdobyć 14% ekstra w Fortunie?
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.