Częstym pytaniem początkujących graczy w Blackjacka to jaki jest cel gry, co należy zrobić żeby wygrać? To oczywiście podstawowe i jednocześnie fundamentalne pytanie, ale na szczęście dość proste, gdyż reguły i zasady gry w Blackjack właśnie takie są.

blackjack zasady gry
Cel gry w Black jack

Zasady gry w Blackjacka

Głównym celem w BlackJacku jest jego zdobycie, co oznacza specyficzny układ kart. 21 punktów w kartach – Blackjack to najwyższy, możliwy układ kart w tej grze. Tworzą go dwie karty: as i jedna z kart, która ma dziesięć punktów (król, dama, walet lub dziesiątka).

Muszą to być dwie pierwsze kart, które są rozdawane na początku gry, czyli karty „z ręki”. Ponieważ „oczko” nie zdarza się dość często, uproszczono grę, poprzez możliwość maksymalnego zbliżenia do liczby 21. Jeśli gracz osiągnie „oczko”, dostaje 150% zakładu.Jednak każdy, kto ją przekroczy automatycznie przegrywa.

_____________________
Udział w nielegalnych grach hazardowych jakim jest gra w kasynie internetowym jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWprowadzenie do Blackjacka
Następny artykułLvBET z bonusem na wtorek z Ligą Mistrzów
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.