Toczysz zażarte dyskusje ze swoimi znajomymi na ten właśnie temat? Sprzeczasz się, ponieważ nie wiesz, czy w podmiocie hazardowym o nazwie Betfan można w ogóle grać jakiekolwiek sporty zimowe? A może nie ma takiej możliwości? Sprawdź, jak wygląda sytuacja w praktyce. W poniższym artykule znajdziesz aktualne fakty na temat tego zagadnienia!

Najbardziej popularne są skoki narciarskie

Oczywiście, firma bukmacherska Betfan oferuje wiele opcji, jeśli chodzi o sporty zimowe. Jeśli zatem jesteś fanem takich dyscyplin, to tym bardziej warto zainteresować się ofertą tego bukmachera. Możesz obstawiać ze swojego konta albo korzystać z aplikacji na telefon. Na start (po rejestracji) otrzymasz m.in. cashback do 600 PLN. Co konkretnie jest zaś do typowania? Jeśli chodzi o sporty zimowe, to w naszym kraju szczególnie popularne są skoki narciarskie. W sezonie zimowym to nasz sport narodowy. Wówczas na stronie https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie nie brakuje rozmaitych zakładów.

Sezon zimowy trwa zaś mniej więcej od końcówki listopada do końcówki marca. W tym czasie możesz np. obstawiać rozmaite zakłady długoterminowe. Dotyczą one tego, kto wygra Klasyfikację Generalną Pucharu Świata, kto uplasuje się na podium itp. Nie ma przeszkód, by obstawiać w tym stylu Turniej Czterech Skoczni itp. Jeszcze popularniejsze są zakłady krótkoterminowe. Warto zaznaczyć, że w ofercie podmiotu hazardowego Betfan pojawiają się zakłady na każde zawody z cyklu Pucharu Świata (możesz także obstawiać mniej prestiżowe imprezy).

Coraz więcej fanów będzie miał biathlon…

W podmiocie hazardowym Betfan nie brakuje także zakładów na ten sport. Uważamy, że ta dyscyplina będzie zaś coraz popularniejsza. Dlaczego? Od nowego sezonu transmisje z biathlonu będą przeprowadzane wyłącznie przez Telewizję Polską. Przypuszczamy, że lwia część będzie pokazywana na TVP Sport. A np. TVP 1 zajmie się pewnie tylko niektórymi zawodami (rangi mistrzowskiej). Oby tylko nasi reprezentanci zaczęli osiągać dobre wyniki, ponieważ jest z tym w ostatnich latach bardzo krucho. Najlepsze rezultaty notuje Monika Hojnisz-Staręga. Nie można jednak napisać, że Polka w zakończonym niedawno sezonie była w czołówce Klasyfikacji Generalnej Pucharu Świata. Co można zaś typować w czasie trwania sezonu? Chodzi o zakłady długoterminowe. Np. na triumfatora Klasyfikacji Generalnej w przypadku facetów oraz kobiet. Firma hazardowa Betfan oferuje także wiele opcji, jeśli chodzi o poszczególne zawody. Możesz obstawiać wygranych, top3, pary h2h lub zakłady specjalne na zawodników.

Co jeszcze można grać w firmie bukmacherskiej Betfan?

Ogólnie oferta podmiotu hazardowego Betfan na sporty zimowe jest bardzo urozmaicona. Nie brakuje np. zakładów na biegi narciarskie. Kiedyś były u nas bardzo popularne. Wszystko za sprawą Justyny Kowalczyk, która królowała na międzynarodowych arenach. Teraz niestety polscy kibice nie mają powodów do satysfakcji, bo rodzimi zawodnicy są daleko od czołówki. Warto jednak zaznaczyć, że w ofercie firmy bukmacherskiej Betfan możesz swobodnie typować właśnie ten konkretny sport (jak i wiele innych).

Poprzedni artykułJak eksperci przygotowują typy dnia na Sport Betfan?
Następny artykułBukmacher Totomix – co musisz o nim wiedzieć?
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.