Skorzystałeś z bonusu powitalnego w STS i chciałbyś go polecić znajomemu? Nic prostszego, w ramach promocji za polecenie możesz otrzymać dodatkowo 50 PLN w postaci vouchera, który można wykorzystać na zakłady w serwisie. Co więcej, 50 PLN otrzymasz nie tylko Ty, ale i osoba, którą polecisz – wystarczy, że spełni warunki promocji. Co zrobić by je spełnić?

sts darmowe bonusy
STS darmowy bonus za polecenie znajomego

Darmowe bonusy w STS

– logujesz się na stronie internetowej STS, wchodzisz w zakładkę Moje konto,

– wysyłasz zaproszenie do znajomego (można na adres email, przez facebooka lub podając spersonalizowany link)

– osoba zaproszona rejestruje konto używając otrzymanego od Ciebie linku,

– osoba zaproszona dokonuje wpłaty co najmniej 50 PLN na swoje konto gracza i obraca tą kwota przynajmniej 3 razy (w tym przypadku 150 PLN) grając zdarzenia wśród których przynajmniej jedna selekcja na kuponie ma kurs minimum 1,50.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

To wszystko. W momencie spełnienia warunków przez osobę zaproszoną obie strony (polecający i polecany) otrzymają w ciągu 24 godzin na swoje skrzynki mailowe vouchery o wartości 50 PLN, które można aktywować w sekcji Moje konto. Voucher do bukmachera STS również podlegają wymaganiom obrotu, czyli kupon o wartości 50 PLN należy obrócić trzykrotnie wnosząc zakłady o łącznej wartości 150 PLN.

Całkowity kurs minimalny kuponu w tym przypadku wynosi tyle samo ile przy bonusie powitalnym, czyli 1,91. Do obrotu podobnie wliczają się tylko zakłady wygrane. W momencie spełnienia warunków obrotu środki z konta bonusowego staną się dostępne do dalszej gry lub wypłaty na rachunek bankowy gracza.

Warto zaznaczyć, że promocja za polecenie umożliwia osobom polecającym otrzymać 50 PLN wielokrotnie, czyli za każdego znajomego, który zarejestruje się jako nowy klient korzystając z otrzymanego linku a następnie spełni warunki promocji. Zasady są te same w przypadku każdych kolejnych poleceń, warto zatem zachęcać znajomych do rejestracji w STS jeśli jeszcze nie mają tam konta. Liczne bonusy i premie jak choćby wspomniany bonus powitalny czy vouchery za polecenie są najlepszą do tego rekomendacją.

Poprzedni artykułFortuna bukmacher internetowy
Następny artykułDlaczego warto udzielać się na forach bukmacherskich?
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.