W naszym kraju istnieje kilkanaście firm bukmacherskich, które oferują swoim graczom bardzo atrakcyjne zakłady. Wydaje się, że jedną z najbardziej stabilnych firm jest Fortuna. Jej początek to rok 1989. Na stronie bukmachera możemy znaleźć wiele ciekawych informacji o samej firmie. Ma on największy staż w naszym kraju, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Posiadają około 600 punktów naziemnych, gdzie zatrudnionych jest około 1000 pracowników. Co znajdziemy w ofercie?

bukmacher online fortuna
Legalne zakłady bukmacherskie Fortuna

Atrakcyjna oferta zakładów

Okazuje się, że jest ona niezwykle bogata i zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Dotyczy to zarówno strony Internetowej jak również punktów stacjonarnych. Wraz z biegiem czasu stara się jeszcze bardziej poszerzać swoją ofertę, aby być na równi z konkurencją. Oczywistą sprawą jest to, że najbardziej rozbudowanym działem są zakłady związane z piłką nożną. Jest to niezwykle popularny sport w naszym kraju.

Mamy możliwość obstawiania na wszystkie topowe ligi czy też takie wydarzenia jak Mistrzostwa Świata, bądź Mistrzostwa Europy. Jest to jedynie tylko mały wycinek oferty. Oprócz tego, że możemy klasycznie obstawić wynik spotkania mamy możliwość także postawić na ilość kartek, rzutów rożnych czy innych elementów, dzięki czemu obstawianie jest jeszcze bardziej emocjonujące.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Nie tylko piłka nożna

Oczywiście zakłady związane z futbolem to nie wszystko, bo znajdziemy tam również takie dyscypliny jak siatkówka, hokej, koszykówka oraz rugby. Ponadto znajdują się także sporty indywidualne: skoki narciarskie, badminton, szachy czy MMA. Co ciekawe wszystko to nie jest ograniczone jedynie do wydarzeń sportowych, gdyż mamy możliwość postawienia na sprawy związane z polityką.

W dodatku zaoferowane są nam zakłady live, czyli obstawianie w trakcie trwania danego wydarzenia co sprawia, że cała zabawa staje się jeszcze bardziej ciekawa. U bukmachera Fortuna istnieje także coś takiego jak hit dnia. Co to takiego? Wybierane jest jedno najciekawsze wydarzenie danego dnia i właśnie na nie podwyższany jest kurs. Warto, jednak wiedzieć, że nie do końca jest to takie kolorowe, gdyż może się okazać, że hit dnia to tylko nazwa, a tak naprawdę sam przyrost będzie niewielki.

Ciekawostką są również zakłady wirtualne live. Czyli pewnego rodzaju zapełnienie luki, gdy nie odbywają się żadne spotkania w czasie rzeczywistym. W celu przyciągnięcia nowych graczy firma oferuje wiele różnych promocji, które zazwyczaj pojawiają się w ofercie jedynie na pewien czas.

Bonusy bukmachera Fortuna

Na start każdy z graczy otrzyma bonus powitalny w wysokości 100 zł. W przypadku nietrafionego zakładu całość zwracana jest na nasze konto. Ponadto możemy otrzymać bonus od pierwszego depozytu do 1000 zł. Jego otrzymanie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy jednie dokonać wpłaty na konto do 10 dni od momentu jego utworzenia. Jednak istnieje warunek konieczny, czyli czterokrotny obrót bonusem z minimalnym kursem 1,90, a także przynajmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Co jakiś czas pojawiają się zakłady bez depozytu.

Bukmacher Fortuna posiada naprawdę bardzo dobre opinie, gdyż jest to jeden z ciekawszych i chyba najlepszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Ilość zakładów, kursy, bonusy i promocje świadczą tylko o tym, że Fortuna to czołowy bukmacher w internecie.

Happy Hours

Jedna z ciekawszych promocji to Happy Hours, czyli promocja udostępniana na godzinę przed rozpoczęciem wtorkowych i środowych spotkań w lidze mistrzów. Zwiększa ona naszą wygraną o 14%. Minimalna kwota zakładu musi wynosić 20 zł. Ogromną zaletą jest to, że na kuponie mogą znajdować się zakłady z innych dyscyplin.

Bukmacher Fortuna posiada również aplikację mobilną co bez wątpienia ułatwia obstawianie spotkań, gdyż mamy ciągły dostęp do wszystkich najważniejszych statystyk i wyników.

Poprzedni artykułOpinie o polskich bukmacherach online
Następny artykułDarmowe 50 PLN za polecenie znajomego w STS
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.