Czwartek 13 grudnia nie musi być taki pechowy, jak Ci się wydaje. Bukmacher Etoto oferuje dziś swoim graczom darmowy zakład, jeśli ich kupon okaże się przegrany.

Freebet od Etoto na 13 grudnia
Freebet od Etoto na 13 grudnia

Freebet, o którym mowa na wstępie, to kolejna oferta specjalna, którą można odnaleźć w kalendarzu adwentowym bukmachera Etoto, dokładnie trzynasta z zaplanowanych do 26 grudnia 2018 roku atrakcji dla graczy.

Dokładnie tak, „Misja Grudzień” w Etoto trwa dłużej niż sam adwent, bo dokładnie od pierwszego dnia ostatniego miesiąca w roku aż do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia włącznie! W tym czasie, każdego dnia klienci klienci opisywanej marki mogą liczyć codziennie na jakąś nową promocję.

W czwartek 13 grudnia, który przez niektórych uważany jest za pechową datę, uczestnicy akcji zimowej mogą liczyć na specjalny darmowy zakład, które wartość to 10 PLN. Można po niego sięgnąć tylko i wyłącznie dziś. Jak to zrobić?

Wystarczy postawić zakład wielokrotny za minimum 50 PLN, który będzie się składał przynajmniej ze dwóch różnych typów o kursach minimalnych 1,02. Gdy taki kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma na pocieszenie gratisowy zakład.

Jednak zanim freebet trafi na nasze konto w Etoto należy zatwierdzić zgodę na jego odbiór w okienku pop-up, które wyskoczy na naszym ekranie. To w zasadzie wszystko, co trzeba zrobić. Nie musisz prowadzić rozmów z konsultantem na czacie Etoto czy pisać e-maila.

WAŻNE! W okresie obowiązywania opisywanej oferty specjalnej każdy gracz może odebrać maksymalnie jedną nagrodę w postaci darmowego zakładu. Warto o tym pamiętać.

Tak jak o tym, że udział w akcji świątecznej Etoto możliwy jest tylko w wypadku posiadaczy konta internetowego w opisywanej firmie bukmacherskiej. Można je otworzyć w parę chwil na stronie internetowej marki.

TU ZAPOZNASZ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI AKCJI I ZAŁOŻYSZ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET z bonusem na wtorek z Ligą Mistrzów
Następny artykułPrezent urodzinowy od forBET!