Obstawianie meczy online to coraz bardziej popularne zajęcie, w szczególności w nudach siedzenia i pracy zdalnej. Póki co, nadal nie możemy kibicować naszym ulubionym drużynom ( i według WHO nie będziemy mogli do 2021 roku) więc jedyne co nam pozostało, to oglądanie meczy online. Jednakże jeśli i to nam się już nudzi, to możemy nieco doprawić sobie nasze sportowe emocje – gdzie więc możemy obstawiać mecze online? O tym już za moment!

Gdzie możemy obstawiać mecze online?

Obstawianie meczy online – jak, gdzie, co?

Raczej na pewno dobrym pomysłem nie jest obstawianie zakładów na mecze online w stacjonarnych lokalach bukmacherskich.Wielu ekspertów powiedziało, że nadchodzi druga fala koronawirusa, więc tak naprawdę cała branża zakładów bukmacherskich skutecznie przeniosła się do internetu. Obstawianie w internecie ma jednak większą przewagę niż typowanie kuponów w lokalach bukmacherskich ponieważ wtedy możemy liczyć na lepsze bonusy, a dodatkowo jest mniejsza szansa zarażenia się koronawirusem. Możemy też zacząć obstawiać przez aplikację mobilną – korzyści jest wiele, ale jest to również wygodne, ponieważ nie musimy siedzieć przed komputerem i nie krzywić kręgosłupa. Naturalnie po wybraniu już odpowiedniego sposobu na to, aby obstawiać zakłady bukmacherskie, musimy również wybrać, u którego bukmachera mamy ochotę się zarejestrować. W tym momencie, mamy na rynku legalnych bukmacherów około 18 firm, które bez problemu mogą przyjąć nasz zakład na wybrane przez nas mecze online (o ile oczywiście mają je one w swojej ofercie).

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto jest obstawiać mecze online?

Otóż na to pytanie musi odpowiedzieć już sobie gracz, który chce obstawiać mecze. W przypadku jednych, będzie to dobry sposób na to, aby odpowiednio podkręcić emocje sportowe, jednakże inni będą mieli na przykład ochotę wypróbować wyprawy do stacjonarnego lokalu bukmacherskiego. Oczywiście, jest to również ciekawy sposób na obstawianie zakładów na mecze online, jednakże powinniśmy wybierać te lokale, które utrzymują odpowiedni standard sanitarny – wtedy jest mniejsza szansa, że zarazimy się wirusem chińskiej pandemii. Naturalnie powinniśmy wtedy również nosić maseczkę, a jeszcze lepiej, kiedy ma ona w sobie filtry typu N99. No dobrze, ale zboczyliśmy nie co z tematu – dlatego też wrócmy na odpowiedni tor rozmowy.

Jak się obstawia w stacjonarnych lokalach – w dobie koronawirusa?

Otóż tak naprawdę lokale bukmacherskie musiały dostosować się do standardów sanitarnych – czyli odstęp 2 metry od każdego klienta, nie mówiąc już o obowiązku wietrzenia oraz dezynfekcji wszystkich urządzeń oraz przedmiotów, których mogliby dotykać klienci. Później to już standard – wybieramy mecz, mówimy za ile chcemy oraz jaki zakład chcemy postawić osobie przebywającej za ladą, następnie czekamy na wprowadzenie wszystkich informacji – no i już możemy odbierać kupon. W wypadku kiedy wygramy – wracamy do punktu i odbieramy naszą wygraną. W każdym innym przypadku – niestety, ale nasz kupon ląduje do śmieci.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla graczy zakładów sportowych
Następny artykułO czym należy pamiętać podczas obstawiania zakładów bukmacherskich? – Poradnik
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.