Kilka razy w roku zdarza nam się przebywać za granicą, najczęściej w wakacje. Czy w takiej sytuacji możemy nadal grać u bukmachera, z oferty którego korzystamy na co dzień?

Jak grać u bukmachera na wakacjach za granicą?

Polski bukmacher za granicą

Oferty legalnych bukmacherów w Polsce skierowane są do obywateli naszego kraju. Wszystko ze względu na licencję Ministerstwa Finansów – w Polsce to właśnie ona determinuje, które portale działają zgodnie z przepisami, a które nie. Nieco inaczej jest w niektórych krajach europejskich, gdzie wystarcza licencja wydawana przez rząd Malty czy Gibraltaru.

Polski bukmacher za granicą to raczej rzadki widok, bo rodzimym firmom brakuje funduszy, by przebić się na międzynarodowy rynek. Wyjątkiem jest przede wszystkim bukmacher STS, który obecnie działa nie tylko w Polsce, ale także w kilkunastu państwach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli przebywając za granicą będziemy chcieli zalogować się na stronę, na której zazwyczaj obstawiamy mecze, prawdopodobnie wyświetli się nam komunikat, iż nie ma takiej możliwości. Czy to oznacza, że podczas wakacji jesteśmy skazywani na detoks od bukmacherki i typowania?

Wakacje sposobem na odpoczynek od zakładów bukmacherskich

Warto podkreślić, że nawet wśród dobrych typerów nie brakuje zwolenników teorii, która mówi o konieczności robienia sobie przerw od obstawiania. Każdy sam wybiera sobie taki moment w roku – niekiedy właśnie w wakacje, wyjeżdżając za granicę.

Musimy mieć zawsze świadomość tego, że nawet poza Polską przestrzeganie naszych przepisów nie może być czymś, o czym powinniśmy zapominać. Na szczęście, nie trzeba robić sobie całkowitej przerwy od gry, jeśli tylko nie chcemy tego robić. Tutaj z pomocą wychodzi nam chociażby STSbet.

STSbet bukmacher to nic innego jak zagraniczna wersja STS dostosowana do rynku europejskiego. Mówimy o portalu, który posiada licencje na przyjmowanie zakładów w kilkunastu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii. W ofercie znajdziemy nie tylko zakłady na mecze, ale również kasyno przez internet, wirtualne sporty czy poker oraz inne gry karciane (w ramach STS Betgames).

Strona oficjalna STSbet
Strona oficjalna STSbet

Zagraniczni bukmacherzy stacjonarni

Wiele osób przy zagranicznym obstawianiu decyduje się na grę w punktach stacjonarnych. To najłatwiejszy sposób z możliwych, bo wystarczy udać się do punktu, wybrać typy i zapłacić określoną stawkę. Nie trzeba martwić się o przepisy, gdyż skoro jakiś oddział jest otwarty przy ruchliwej drodze, nie może być nielegalny, prawda?

Niestety, obstawianie w punktach naziemnych też bywa kłopotliwe, dlatego, że często są problemy z odbiorem wygranych na podstawie polskich dokumentów. Może się też zdarzyć, że środki będziemy mogli otrzymać tylko na konto, a tego przecież za granicą nie posiadamy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO czym należy pamiętać podczas obstawiania zakładów bukmacherskich? – Poradnik
Następny artykułPoradnik bukmacherski – czyli co warto wiedzieć o bukmacherach
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.