Obstawianie zakładów bukmacherskich zwykle dla amatora jest czymś misternym, oraz ciekawym. Wielu jednak przegrywa swoje pieniądze niemalże od razu – i zazwyczaj rezygnuje. Jeśli jednak masz ochotę obstawiać zakłady i wygrywać – to czytaj dalej! Nasze porady na pewno ci w tym pomogą!

Jak najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie? – Poradnik 2021

Obstawiaj tylko jedną dyscyplinę sportową!

Wielu ekspertów zaleca, aby obstawiać i skupiać się tylko i wyłącznie na jednej dyscyplinie sportowej. Być może interesuje nas piłka nożna, koszykówka, bądź tenis. Obstawianie zakładów bukmacherskich na dany sport wymaga od nas dobrego zrozumienia danej ligi, gry i odpowiedniego przewidywania wyniku. Nie możesz obstawiać od niechcenia, ponieważ bez odpowiedniej analizy bukmacherskiej jesteś skazani na porażkę i utratę swojego depozytu, a tego nikt przecież nie chce, prawda?

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Twój budżet

Z oczywistych względów kwestie finansowe są bardzo ważne. Dotyczy to zarówno ustalonego budżetu, jak i kwoty na kuponie. Co miesiąc lub co tydzień powinieneś sobie określić budżet na zakłady. Nie ma wątpliwości, że jest to bardzo rozsądne rozwiązanie, bo łatwo o sobie zapomnieć, a potem wydać większość naszych środków do życia. Wówczas u wielu osób zaczyna pojawiać się uzależnienie od gier losowych, które jest niezwykle poważną chorobą. Same firmy zajmujące się grami starają się pomóc w rozwiązaniu tego zjawiska, oferując swoim graczom aplikacje bukmacherskie, które po przekroczeniu pewnej sumy, blokują dostęp do konta typerowi na ustalony wcześniej czas.

Systemy gry

Warto również zauważyć, że techniki obstawiania należy również zastosować w systemie zakładów bukmacherskich. Jeśli chcemy stabilnych zysków, musimy określić stosowane metody i zasady, których należy przestrzegać. Na przykład: wybieramy tylko te gry, mecze i spotkania, których kursy nie przekraczają 2.5. Oznacza to, że mamy większe szanse na wygraną. Im niższy współczynnik, tym buk zakłada, że dana strona wygra. Dlatego stawiając na taki system wygrywamy coraz więcej pieniędzy. Jednak nagle zmieniliśmy to i zaryzykowaliśmy większą szansę, co niestety zwiększyło wskaźnik strat i zmniejszyło budżet. Jeśli trzymamy się zasady, trzymajmy się jej tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o wykorzystaniu bonusów bukmacherskich!

Naturalnie tu jest pewien haczyk, ponieważ bardzo często promocje bukmacherskie są ciężkie do wypłacenia. Wiąże się po części to z tym, że bukmacherzy starają się ograniczyć ilość pieniędzy, którą tracą na bonusach, nie mówiąc już o tym, że gdyby wypłacenie środków poprzez bonus było bardzo łatwe, to większość doświadczonych graczy spowodowałoby znaczne straty na kontach bukmacherskich. Z tego powodu też zazwyczaj obrócenie bonusem jest ciężkie – zazwyczaj jest to obrót określoną sumą po kilka razy po wysokich kursach (w okolicach 3.00). Dlatego też warto jest sprawdzić daną promocję przed wybraniem jej – najlepiej, gdy obrót bonusem nie będzie dla nas zbyt trudny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak planować swoje zakłady, aby wygrywać?
Następny artykułRankingi bukmacherskie – czy warto im ufać?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.