Naturalnie łatwiej powiedzieć – a trudniej zrobić. Bez odpowiedniego planowania nie będziesz w stanie wygrywać swoich zakładów. Wielu typerów opracuje strategię w oparciu o swoje zakłady i wie, jak zarabiać na obstawianiu – dlatego też dziś przedstawimy ci, jak możesz zaplanować swoje zakłady, jeśli chcesz wygrywać!

Jak planować swoje zakłady, aby wygrywać?

Nie obstawiaj zakładów na swoją ulubioną drużynę

W rzeczywistości zakłady są uzupełnieniem pasji do sportu, a wielu graczy od czasu do czasu obstawia zakłady na ważne wydarzenia sportowe lub gdy ich ulubione drużyny lub gracze biorą udział w danym wydarzeniu. W większości przypadków gracze ,,niedzielni” nie są zainteresowani tym, jak wygrać u bukmachera, interesuje ich tylko i wyłącznie wynik danej gry. Dominują emocje, a ewentualna przegrana zakładu nie będzie tak dotkliwa, jak utrata punktu czy gola ulubionego sportowca. Jednakże jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich – to nie możesz obstawiać na swoją ulubioną drużynę.

Gracze, którzy chcą wiedzieć, jak postawić zakład, aby wygrać lub przynajmniej zwiększyć swoje szanse, muszą odrzucić obstawianie zakładów na swoich ulubieńców. Zwykle typowanie na ulubionych sportowców źle wpływają na naszą ocenę stanu rzeczywistego, ponieważ sami (nawet nieświadomie) naginamy rzeczywistość, tylko po to, aby w naszych oczach nasz ulubiony sportowiec/drużyna zdobyli zwycięstwo.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Rozsądna gra jest elementem Twojej strategii

To oczywiste, że każdy gracz, który zainwestuje pieniądze w obstawianie zakładów, chce choć trochę wygrać. Niestety jednak ta chęć wygranej zwykle sprawia, że gracz nie potrafi się powstrzymać, oraz stara się wygrać za wszelką cenę. To nie jest dobry sposób na wygrywanie pieniędzy u bukmachera. Szybko się pogubisz w tym, co obstawiasz, ponieważ z powodu smutku oraz zdenerwowania nawet możesz skupić się na tematach lub ligach, które przecież tak dobrze znasz. Dlatego zdrowy rozsądek i odpowiedzialność oraz umiejętność zachowania spokoju są sekretami zwiększania prawdopodobieństwa wygranej i uczenia się, jak obstawiać, aby wygrać – w końcu obstawianie w ten sposób, aby wygrać za wszelką cenę, zwykle prowadzi do uzależnienia się od zakładów bukmacherskich – aby temu przeciwdziałać, najlepiej jest ustalić sobie pewien limit, który możemy wykorzystać do tego, aby obstawiać zakłady. Może być to na przykład 100 lub 200zł, które odkładamy z naszej wypłaty, za które w danym miesiącu się bawimy. W ten sposób ograniczysz wydatki, a także zmusisz samego siebie do tego, abyś grał mądrzej, a nie szybciej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zasięgnij porady na forach bukmacherskich

Korzystanie z for bukmacherskich to jeden z najlepszych sposobów na to, aby lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie. Zapewne zastanawiasz ,,co ma piernik do wiatraka?” – otóż już tłumaczymy. Na forach bukmacherskich zwykle przesiaduje wiele osób które mają o wiele większą wiedzę na temat zakładów bukmacherskich i zazwyczaj lubią się nią dzielić, bądź też instruować nowszych graczy, więc jest to świetny sposób na to, aby zdobyć odpowiednią wiedzę, bez żadnego inwestowania twoich i tak już ograniczonych środków.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNiezbędne aplikacje do latania dronem
Następny artykułJak najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie? – Poradnik 2021
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.