Nie da się ukryć, że e-sporty to jedne z najbardziej nieprzewidywalnych kategorii sportowych, z racji tego że bardzo ciężko się je obstawia, ponieważ nawet najgorsza drużyna może tak naprawdę wybić się na szczyty ligi. Na co więc powinieneś zwracać uwagę, podczas typowania zakładów na e-sport?

Jak powinny wyglądać twoje zakłady na e-sport?

Dlaczego to jest takie trudne?

Może dla tego, że e-sport nie ma prawie nic wspólnego ze zwykłymi sportami, ponadto obstawianie takich zakładów wymaga zupełnie innej, analitycznej metody obstawiania. Pierwszym krokiem, który musimy wykonać, jest rozważenie kategorii e-sportu, na którą chcemy postawić, czy jest to mecz turniejowy, czy pojedynek z naszymi ulubionymi graczami (1vs1), kategorię e-sport, na którą chcemy postawić (gry, symulatory itp.) – to naturalnie tylko pierwszy krok, więc przejdźmy dalej.

Jeżeli wybraliśmy już legalnego bukmachera i dany rodzaj spotkania, to z prostych powodów warto sprawdzić najnowsze bonusy i promocje wybranego bukmachera przed postawieniem zakładu. Ale wracając do tematu, najpierw musimy prześledzić poczynania naszej ulubionej drużyny (lub ulubionej drużyny), spisać wszystko na kartce papieru (lub w zeszycie), ilość wygranych, ilość przegranych, Błędy które popełnili i tak dalej. To sprytne posunięcie, bo dowiemy się, kiedy faworyt ma największe szanse na wygraną i kiedy warto postawić na swojego przeciwnika.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie chcemy sprawdzić popularność gier, w których bierze udział nasza ulubiona drużyna (lub ulubiona drużyna). To temat, który jest często pomijany, ale zdarza się, że mecze będą planowane, więc nawet jeśli nasza drużyna powinna wygrać zgodnie z naszym planem, a na dany zakład przeznaczyliśmy dużo pieniędzy, bo jedna z naszych ulubionych drużyn nagle zdecydowała ten mecz ,,puścić”. Dlatego też postaraj się rozbijać swoje zakłady na kilka mniejszych, przez co nawet jeśli część z nich będzie nieudana, to ty i tak będziesz w stanie częściowo się odkuć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Informacje na temat zakładów e-sportowych

Najlepiej będzie jeśli zaczniesz szukać informacji na forach bukmacherskich, które zawierają pewne wskazówki dotyczące zakładów. Pamiętaj jednak, że zakłady na eSport to prawie to samo, co typowanie każdego innego sportu. Dlatego nie łudź się, że cudowne wygrane lub szczęście przyniesie nam regularne zarobki od buka. Dodatkowo, jeśli chcesz regularnie wygrywać z bukmacherami w zakładach e-sportowych, musisz to wziąć pod uwagę i zdobyć odpowiednią wiedzę o e-sporcie. W przeciwnym razie nawet nie wyobrażaj sobie, że uda ci się wygrać, ponieważ tak naprawdę bardzo ciężko będzie ci zdobyć kasę na zakładach, ponieważ jak już wspominaliśmy wcześniej – nawet najlepsza drużyna może czasem przegrać z najgorszymi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie a koronawirus
Następny artykułNiezbędne aplikacje do latania dronem
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.