Z racji tego że aktualnie w naszym kraju trwa kwarantanna, to większość nowych graczy nie ma okazji grać w stacjonarnym przybytku oferującym grę w karty. Dlatego też większość z nich rozpoczyna grać w pokera online. No ale jak to nowi gracze – często popełniają  błędy, dlatego też pokażemy wam, czego nie powinniście robić, jeśli chcecie wygrywać częściej w grze w pokera online!

Jakie błędy popełniają początkujący w trakcie gry w pokera online?

Początkujący pokerzyści obstawiają za dużo

Nowi gracze często starają się zaimponować współzawodnikom, że mają sporo pieniędzy. Jednakże później kończy się to zazwyczaj tym, że często te pieniądze tracą. Każdy doświadczony pokerzysta wie, że istnieje coś takiego jak zarządzanie swoimi pieniędzmi, ale wielu nowych graczy ma to zazwyczaj gdzieś. A to bardzo źle, ponieważ w pewnym momencie taki gracz może obudzić się z ręką w nocniku, a następnie mieć swoje posiadłości i majątek zajęte przez komornika, ponieważ nie dba o to, ile pieniędzy ma na koncie, a jedyna gra, na jaką go stać, to gra w makao.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Zbyt pewni siebie

Niestety, ale początkujący gracze pokera online często dają się ponieść emocjom, które doświadczeni pokerzyści potrafią rozpoznać. Kiedy jednak przeciwnicy nie spasują, ponieważ ich karty są o wiele lepsze od żółtodziobów, to w tym momencie wiedzą już, że przegrali swoje pieniądze.

Za szybkie decyzje

Każdą decyzję w pokerze online przed jej podjęciem trzeba solidnie przemyśleć. Ile razy zdarzało któremuś z was rozegrać daną partię, a później pomyśleć, że jednak zagralibyście inaczej? Wielu graczy za bardzo spieszy się ze swoją decyzją. W przypadku jeżeli gracie na przykład obstawianie symulowane gry karciane w Betgames STS, macie trochę czasu, więc zastanówcie się przed faktem, czy na pewno powinniście postawić na te karty.

Brak wiedzy o pokerze

Poker online zmienia się i będzie się zmieniał, a ci którzy chcą zostać i wygrywać, muszą przejść podobną ewolucję. To, że kiedyś udawało im się to osiągnąć, wcale nie znaczy, że wróci dzisiaj i znów będziecie zarabiał fortunę. Strategie zmieniają się, a gracze pracują nad umiejętnościami.

Brak twarzy ,,bez wyrazu”

Nie posiadanie tak zwanego ,,poker face” podczas gry w pokera online nie są waszym sojusznikiem. Przed każdą rozgrywką warto spędzić kilka minut nad tym, aby się uspokoić. Każdy gracz, który chce odnosić sukcesy musi nauczyć się rozpoznawania własnych emocji. Posiadanie zrównoważonego zakresu emocji przeciwko dobrym graczom jest naprawdę pomocne. Jednak w starciu z amatorami należy dostosować swoją strategię i ich wykorzystywać, aby wygrywać częściej w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLotto online – czy warto jest się w to bawić?
Następny artykułJak zrelaksować się przy zakładach bukmacherskich?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.