Kod bonusowy to ciąg cyfr, liter lub znaków, który należy wpisać w odpowiednie miejsce na stronie zakładów bukmacherskich, najczęściej podczas rejestracji u bukmachera. Jest to coraz powszechniejsza forma promocji, która przyciąga nowych graczy oraz zatrzymuje tych stałych.

kod bonusowy sts
Darmowe kody bonusowe do legalnych bukmacherów online

Do czego służą kody bonusowe?

Kody bonusowe są tworzone, aby zapewnić atrakcyjne warunki dla danej grupy graczy. Gracze cenią je za łatwość użycia oraz znaczne korzyści, jakie dają. Możemy spotkać się z różnymi typami kodów. Wielu początkujących graczy decyduje się na opcję  bezpiecznego zakładu. Użycie takiego kodu gwarantuje zwrot postawionych pieniędzy w przypadku przegranej.

Bukmacherzy często wprowadzają również tzw. bonus od depozytu, co oznacza, że kwota jaką wpłaci gracz zostanie podwojona przez system. Takie promocje bukmacherskie są jednak ściśle określane przez regulamin, z którym należy się zapoznać zanim podejmiemy decyzję o dokonaniu wpłaty. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się również freebety. Ten typ kodu promocyjnego pozwala na obstawianie za pieniądze, które oferuje bukmacher. Jeśli spełnione zostaną określone warunki, wygrane pieniądze można wypłacić.

sts freebet 27 PLN
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Zanim wykorzystamy dany kod promocyjny STS powinniśmy dokładnie przeczytać regulamin oraz warunki promocji. Wtedy dowiemy się jak najlepiej wykorzystać dany bonus, jaki oferuje bukmacher. Często okazuje się, że do skorzystania z promocji niezbędna jest wpłata depozytu lub spełnienie określonych warunków. Ponadto w regulaminie znajdziemy informacje dotyczącą tego kiedy i w jaki sposób wykorzystać kod. Dowiemy się również przez jaki okres będzie trwała dana promocja.

Gdzie szukać kodów bonusowych?

Kody bonusowe to jedna z najpopularniejszych form promocji z jaką możemy spotkać się na stronach bukmacherów lub ich mediach społecznościowych. Oferta kodów jest bardzo szeroka i dostosowana zarówno do początkujących, jak i stałych graczy.

KOD promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

W przypadku tej drugiej grupy, kody są dostępne zazwyczaj w czasie ważnych wydarzeń sportowych lub na przykład urodzin użytkownika. Kodów należy szukać nie tylko na stronie bukmachera, ale również bacznie obserwować swoją skrzynkę mailową oraz przychodzące wiadomości sms.

W jaki sposób można zrealizować kod bonusowy?

Realizacja kodów bonusowych oferowanych przez bukmacherów jest bardzo prosta i zazwyczaj nie stanowi problemu. Najczęściej wystarczające jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu na stronie bukmachera po wcześniejszym zalogowaniu na konto. Następnie wystarczy zatwierdzić go oraz sprawdzić czy jest aktywny. Zazwyczaj spotkamy się z sytuacją, kiedy kod staje się od razu aktywny po zatwierdzeniu.

W niektórych przypadkach jednak wymagana jest wpłata depozytu, dlatego zawsze wcześniej zaleca się dokładne sprawdzenie regulaminu promocji. Kolejną kwestią, o jakiej należy pamiętać jest okres ważności kodu. Zazwyczaj dany kod jest ważny tylko przez pewien okres od aktywacji.

Dlatego ważne jest, aby zapamiętać kiedy dokładnie zatwierdziliśmy aktywację. Pula kodów bonusowych jest najczęściej ograniczona, albo przez czas, albo przez ilość użytkowników którzy skorzystają z promocji. 

Poprzedni artykułKtóry bukmacher lepszy? totolotek czy lvbet?
Następny artykułOpinie o polskich bukmacherach online
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.