Totolotek i LVBet to jedne z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Polsce. Bukmacherzy, którzy są w Polsce legalni, gdyż posiadają zezwolenie Ministra Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych. U którego z nich lepiej grać? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

lvbet czy totolotek
LVbet czy Totolotek? Który bukmacher jest najlepszy?

Bukmacherzy Totolotek i LVBet – który lepszy?

Mimo, że LVBet to jedna z najmłodszych firm bukmacherskich na polskim rynku, gwarantuje nam naprawdę bardzo wysoką jakość usług. Opinie o LVbet potwierdzają również, że można temu bukmacherowi zaufać. Zobaczmy czy jest w stanie konkurować z najbardziej doświadczonym polskim bukmacherem.

Bonusy bukmacherskie

Totolotek oferuje nam podwojenie pierwszej wpłaty aż do kwoty 1000 zł. Jest to jeden z najwyższych bonusów tego typu u polskich bukmacherów. Otrzymujemy także dodatkowe 20zł w postaci freebet.

LVBet natomiast nie daje nam bezpośrednio pieniędzy, ale pozwala na stworzenie kuponu z ogromnym mnożnikiem. I tak otrzymujemy 1% kwoty z naszej pierwszej wpłaty (do 10zł) i mnożnik x100. Jak to wygląda w praktyce? Za ten bonus możemy obstawić kupon i zwiększyć jego kurs stukrotnie. Wygrane w taki sposób pieniądze trafiają bezpośrednio na nasze konto. W taki sposób można zdobyć nawet parę tysięcy. Podobny bonus obowiązuje dla drugiej wpłaty, tyle że otrzymamy wtedy mnożnik x50.

sts freebet 27 PLN
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Zwycięzcą tutaj jest więc zdecydowanie Totolotek, którego promocja nie zależy w tak dużej mierze od szczęścia. Pozostałe promocje są nieco lepsze u LVBet, więc w kategorii bonusów możemy uznać remis.

Oferta i kursy bukmacherskie

Tu również będzie remis między LVbet i Totolotkiem. Zarówno oferta zakładów na żywo obu bukmacherów jak i kursy u nich dostępne, są do siebie bardzo podobne, z małymi wahania na korzyść raz jednego raz drugiego bukmachera. 

Strona internetowa

Zarówno strona LVBet jak i Totolotka są bardzo czytelne i atrakcyjne. Obie firmy gwarantują nam także dostęp do aplikacji mobilnej. Nieco lepsza jest jednak strona LVBet, która nie jest tak mocno przeładowana okienkami i wyskakującymi napisami.

Zakłady live

Obie firmy posiadają tą opcję. Zdecydowanie lepsza jest jednak oferta LVBet, która jest dużo bardziej czytelna i łatwiej obstawiać zakłady za jej pomocą.

Różnice pomiędzy bukmacherami nie są tak duże, żeby całkowicie skreślać któregoś z bukmacherów. W bezpośrednim pojedynku można uznać, że wygrała młodość i LVBet jest odrobinę lepszy od swojego doświadczonego konkurenta. 

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera. Jak zdobyć 14% ekstra w Fortunie?
Następny artykułKod bonusowy do bukmacherów online
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.