ForBET jest bukmacherem, który na naszym rynku stale zyskuje na popularności. Mimo, że stażem odbiega od konkurencji (istnieje od 2016 roku), jego dynamika rozwoju pozwala mu konkurować nawet z największymi podmiotami w branży. Robi to zresztą na wiele sposobów – nie tylko poszerzając swoją ofertę w ramach zdarzeń sportowych, ale też na bieżąco odpowiadając na zagrania konkurencji względem usług dodatkowych. To właśnie taką odpowiedzią są gry karciane, stanowiące konkurencję dla znanego z STS Betgames. Co warto wiedzieć na temat tej usługi i co możemy typować w jej ramach? Zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem.

Legalny blackjack online dla Polaków w Forbet TVbet!
Legalny blackjack online dla Polaków w Forbet TVbet!

Gry karciane w ofercie bukmachera – co musimy o nich wiedzieć?

Usługa gier karcianych pozwala nam typować symulacje gier karcianych, które prowadzone są przez prawdziwego krupiera 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Typowanie odbywa się na takiej zasadzie, jak obstawianie spotkań na żywo. Struktura rozdań przypomina z kolei sporty wirtualne – z tym, że tutaj całością rządzi losowość, a nie komputer. 

 • Gry karciane to symulacje – nie bierze w nich udział żaden prawdziwy gracz.
 • Formuła gier karcianych przypomina standardowe zakłady na żywo – z tym, że rozdania rozgrywają się szybciej.
 • Usługa jest dostarczana przez niezależne TVBet – forBET zamieszcza ją na swojej stronie, umożliwiając obstawianie.
 • Typowanie odbywa się w ramach konta na forBET. Tego samego, którego używamy do standardowych zakładów.
bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Aktualna oferta Forbet TVbet

W ramach usługi gier karcianych w tym momencie mamy do dyspozycji trzy gry tego typu – pokera, blackjacka oraz wojnę. Każda z nich rozgrywa się na swoich najbardziej standardowych zasadach, któe przedstawiamy poniżej wraz z opcjami bukmacherskimi

Blackjack w usłudze gier karcianych forBET

Blackjack jest grą karcianą, która w forBET debiutuje w polskim świecie bukmacherskim. Jej zasady są proste. W rozdaniu bierze udział dwóch graczy, przy czym obaj muszą się starać, aby wartości punktowe ich kart zbliżyły się jak najbardziej do 21, a jednocześnie przekroczył 17. Wartości punktowe kart przedstawiają się następująco:

 • karty 2-10 – wartość taka, jak na karcie
 • as – 1 punkt lub 10
 • walec – 2 punkty
 • dama – 3 punkty
 • król – 4 punkty 

Na samym początku rozdania krupier rozdaje dwie karty obu graczom. Później, jeśli zajdzie taka potrzeba, w każdym etapie dokłada im po jednej dodatkowej karcie – aż do momentu, w którym zostanie spełniony jeden z warunków, przy czym maksymalna liczba kart u jednego gracza to 5. Należą do nich:

 • zdobycie przez obu graczy przynajmniej 17 punktów;
 • bust – sytuacja, w której jeden z graczy przekracza wartość 21 punktów, tym samym automatycznie przegrywając;
 • „złoty punkt” – jeśli w pierwszej rundzie któryś z graczy wyciągnie 2 asy, zdobędzie złoty punkt i wygra automatycznie.

Typując Blackjacka możemy stawiać nie tylko na wygraną, przegraną i remis w całym rozdaniu. Możemy też wskazać, iloma kartami u jednego gracza rozstrzygnie się spotkanie (maksymalnie pięcioma, o czym wspomnieliśmy wcześniej), albo też ile punktów zdobędzie zwycięzca rozdania. Istnieje też możliwość wytypowania pojawienia się bustu (u dowolnego z graczy biorących udział w rozgrywce), albo też jego braku (a zatem właściwego i standardowego przebiegu całej rozgrywki). O tym, czym jest bust powiedzieliśmy już powyżej. Jedna rozgrywka w Blackjacka trwa od dwóch do czterech minut.

Legalne karty online w forBET
Legalne karty online w forBET

Poker w usłudze gier karcianych forBET

Poker forBET rozgrywa się na zasadach Texas Hold’em. W jednym rozdaniu bierze udział sześciu graczy, każdy z których w sumie otrzymuje dostęp do siedmiu kart – dwóch unikalnych dla niego, pięciu wspólnych. Aby wygrać, uczestnik musi ułożyć najmocniejszy układ (wszystkie są wypisane na łamach strony z zakładami na Poker).

Rozgrywka w pokerze składa się z czterech etapów – na pierwszym z nich gracze otrzymują po dwie karty tylko dla nich. Drugi zakłada wyłożenie na stół trzy karty wspólne, trzeci i czwarty – po jednej dodatkowej. Przed każdym etapem możemy typować. Mamy na to dwie opcje:

 • typujemy na konkretnego gracza, który wygra – nie ma znaczenia, jakim układem się do tego posłuży;
 • typujemy konkretny układ, który wygra – bez znaczenia w takiej sytuacji jest gracz, który go ułoży.

Wojna w usłudze gier karcianych forBET

Wojna w ramach gier karcianych forBET jest najbardziej dynamiczną grą spośród wszystkich. Bój w niej toczy krupier oraz wirtualny gracz. Na pierwszym etapie ten drugi otrzymuje jedną kartę, a na drugim – krupier. Tuż po tym obie karty są porównane – wygrywa ten, kto posiada tę o większej wartości. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której wartości obu kart będą te same, dojdzie do wojny, która tutaj jest jednym z trzech wyników.

Typowanie wojny jest równie proste, co zasady rozgrywki. Możemy w nim wskazać albo wygraną gracza, albo też wygraną krupiera czy remis. Możliwe też wytypowanie kolejnej karty gracza lub krupiera na podstawie jej rodzaju lub krupiera. Potyczki w wojnę są szybkie, dlatego powinniśmy spieszyć się z naszymi wyborami.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze sposoby na oglądanie meczów w internecie
Następny artykułJak typuje się zakłady sportowe? – Poradnik od eksperta
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.