Chyba nie ma takiego Polaka, który nie marzył o wielkiej wygranej w totolotka. Jednakże większość z tych osób obstawiała ,,dużego lotka” w stacjonarnych punktach, zamiast w internecie. Jednakże z racji aktualnej pandemii, czy warto jest przerzucić się ze stacjonarnego ,,lotka” na mobilny? Tego dowiecie się już za chwilę!

Lotto online – czy warto jest się w to bawić?

Popularność Lotto online w trakcie pandemii

Usługa Lotto online, z racji aktualnej zarazy koronawirusa zyskuje coraz większą popularność wśród naszych rodaków i nic nie wskazuje na to, aby to miało się zmienić w najbliższym czasie. Jeżeli chcemy mieć pewność, że nie łamiemy prawa, zawsze musimy zwracać uwagę na to, kto jest właścicielem strony, na jakiej się znajdujemy. W przypadku Lotto to musi być to strona Totalizatora Sportowego.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wybór gier lotto online

Każdy Polak, przebywający aktualnie w kwarantannie na terenie naszego kraju może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto. Liczymy na to, iż wkrótce pojawi się jeszcze więcej opcji na stronie Totalizatora, a sama gra będzie jeszcze ciekawsza. Ciekawą opcją na pewno byłby zdrapki Lotto online. Problem w tym, że na ten moment nie wydaje się, by Totalizator Sportowy robił coś w tym kierunku.

Czy wygrana w internecie różni się od stacjonarnej?

Nie ma to żadnego znaczenia, gdzie postawimy swój zakład, z racji tego, że TS również nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje. Aby zacząć typować kupony lotto online, musimy najpierw wejść na oficjalną stronę o adresie ,,gry.lotto.pl”, następnie musimy założyć konto, po zalogowaniu się wybieramy grę oraz typujemy liczby, następnie płacimy i gotowe!

Granie w dużego lotka online

1. Na początku musimy wybrać sześć z 49 liczb, na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje 3zł.

(krok opcjonalny) Graj na wiele losowań aby zwiększyć szanse wygranej bądź subskrybuj swój kupon

2. Potwierdź zakup – i gotowe!

Pamiętajmy jednak o tym, że w niektórych grach od lotto wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne. Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie. Powinniśmy mieć na uwadze to, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem! Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych.

Czy po pandemii popularność Lotka online się zmieni?

Ciężko jest to ocenić, z racji tego że większość doświadczonych graczy na forach bukmacherskich narzeka na dość niewielką liczbę gier w ofercie Totalizatora Sportowego. Przez to rozgrywka staje się strasznie powtarzalna, co skutkuje w większości utratą zainteresowania przez graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego dopiero teraz poker online się odradza?
Następny artykułJakie błędy popełniają początkujący w trakcie gry w pokera online?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.