Wtorek na piłkarskich boiskach upłynie pod znakiem rywalizacji w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. To właśnie na te rozgrywki bukmacher LvBET przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy.
LvBET z bonusem na wtorek z Ligą Mistrzów
LvBET z bonusem na wtorek z Ligą Mistrzów
Na co dziś dokładnie mogą liczyć gracze bukmachera online? Po prostu na większe wygrane, jeśli chodzi o zakłady zawarte w ramach oferty na mecze UEFA Champions League, które odbędą się we wtorek 11 grudnia 2018 roku. LvBET do zwycięskiego kuponu doda od siebie 7%, pokrywając tym samym część podatku od zakładów wzajemnych, którym na mocy polskiego prawa obciążony jest każdy kupon zagrany u legalnego bukmachera. WAŻNE! Do opisywanej akcji promocyjnej kwalifikują się tylko te zakłady, które zostały zawarte w aplikacji mobilnej LvBET. Tym samym wykluczone z niej są kupony postawione na tradycyjnej stronie internetowej czy jej wersji na urządzenia przenośne. Musisz też wiedzieć, że skorzystanie z bonusu +7% będzie możliwe tylko dziś. Jest to bowiem jedna z odsłon kalendarza adwentowego, jaki przygotowała firma bukmacherska dla swoich graczy. Jutro w ramach tej promocji będzie czekała już nowa okazja. Oczywiście wszystkie akcje i oferty specjalne skierowane są do osób, które posiadają konto w LvBET. Jeśli jeszcze go nie masz, a zainteresowały Cię te informacje, to powinieneś również wiedzieć, że jego otwarcie nic nie kosztuje. Co więcej, całą procedurę przejdziesz bez wychodzenia z domu, na stronie internetowej marki. Zajmie to zaledwie parę minut. Podczas formularza rejestracji możesz też wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny. Wystarczy, że wpiszesz hasło” BETONLINE.

Tu otworzysz konto i pobierzesz za darmo aplikację mobilną LvBET – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Poprzedni artykułCel gry w Blackjack
Następny artykułFreebet od Etoto na 13 grudnia