Zakłady bukmacherskie często dla wielu ludzi są zagadką z tego powodu iż niewiele zna tak naprawdę większość tematów z tym związanych. Postaramy się przybliżyć Wam kilka z nich właśnie w tym poradniku!

Najlepsze porady dla graczy zakładów sportowych

Skąd się wzięła nazwa ,,nielegalni bukmacherzy”?

Technicznie rzecz ujmując, tak naprawdę ,,nielegalni bukmacherzy” wcale nie są nielegalni, ponieważ samo w sobie jako firmy hazardowe mogą istnieć, tak naprawdę rynek wymyślił to określenie, żeby rozróżnić takie firmy od tych, które posiadają odpowiednią licencję polskiego ministerstwa finansów na obrót zakładami bukmacherskimi w internecie oraz w punktach stacjonarnych. Dodatkowo, legalni bukmacherzy odprowadzają odpowiednie podatki do skarbu państwa, przez co dochód zostaje w naszej gospodarce, a nie jak w przypadku nielegalnych bukmacherów, wędruje po prostu do ich kieszeni. Wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej to była próba załatania wielkiej dziury budżetowej, oraz ukrócenie poczynań tak zwanej ,,szarej strefy”. Naturalnie, obstawianie u nielegalnych bukmacherów nadal jest karalne, nie mówiąc o tym iż nie jest to wskazane.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Stacjonarne punkty bukmacherskie

Punkty naziemne bukmacherów są przede wszystkim uwielbiane przez seniorów, z racji tego że zazwyczaj nie są oni tak obeznani z technologią, dodatkowo również mogą oni porozmawiać z obsługą, w większości przypadków osoby starsze właśnie szukają kontaktu z ludźmi i punkty stacjonarne są świetnym aby poznać nowe osoby. W tym momencie do ,,gry” powinniśmy wejść my, z racji tego iż tacy seniorzy zazwyczaj, z racji ogromu wolnego czasu mają naprawdę sporo wiedzy na tematy związane z bukmacherką, a zaprzyjaźnienie się z taką osobą nie tylko sprawi mu radość, ale i my czegoś będziemy w stanie się dowiedzieć na temat zakładów bukmacherskich, więc można to uznać za tak zwaną sytuację ,,win-win”, czyż nie? Punkty naziemne cieszą się sporym zainteresowaniem, a najlepiej świadczy o tym fakt, że cały czas pojawiają się w kolejnych miastach w Polsce. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że punkty bukmacherskie są zazwyczaj otwarte w określonych godzinach, przez co nie będziemy w stanie postawić naszego typu, jeśli na przykład będziemy mieli na to ochotę o piątej rano bądź o dwudziestej trzeciej.

Graj odpowiedzialnie

Specjaliści nazywają to ,,podatkiem od marzeń”. Musimy tutaj zejść na ziemię, z racji tego że nikt nam nie da milionów za obstawienie kursu za 5 zł (prawdopodobieństwo żeby to się stało jest tak niskie jak to, że zaraz na ziemię spadnie asteroida która ją zniszczy – no ale teoretycznie jest możliwe, wystarczy spojrzeć na zakłady ako). Żeby zarobić dużą kasę u bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych graczy za spore sumy, właśnie dlatego żeby nie pozwalali na wygraną innym. Jeśli nie stąpamy twardo po ziemi, i wydaje nam się, że lekką ręką i bez żadnego przyłożenia się do sprawy wygramy sporo pieniędzy, to radzimy się już obudzić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego lepiej jest typować zakłady online w dobie zagrożenia koronawirusem?
Następny artykułGdzie możemy obstawiać mecze online?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.