Osoby, które postanowią założyć nowe konto w Betfan, mogą liczyć na odebranie nawet 3050 PLN na start! Ta oferta jest limitowana. Na czym polega? Szczegóły można poznać już teraz!

Nowe konto w Betfan = 3050 PLN na start!
Nowe konto w Betfan = 3050 PLN na start!

Betfan bonus za nowe konto

Firma bukmacherska Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów. Możesz w niej grać bez żadnych obaw, że łamiesz prawo! Tak, bonus powitalny 3050 zł u tego buka także należy do zgodnych z ustawą hazardową!

Premia od Betfan dostępna jest tylko dla tych, którzy utworzą nowe konto. Trzeba zatem zostać klientem bukmachera, by zgarnąć kasę na start! W tym przypadku jest to ponad 3000 złotych – najwięcej w Polsce!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan

Bonus Betfan standardowo wynosi aż 3000 złotych, ale to jeszcze nie wszystko, co przygotowane zostało dla nowo zarejestrowanych. Mowa tu o kodzie promocyjnym.

Wpisując kod bonusowy „BETONLINE„, można liczyć na specjalny Zakład Bez Ryzyka. To nawet 50 PLN w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera Betfan!

⚠️ UWAGA! Kod promocyjny może być wpisany tylko przy rejestracji. Pozostawiając pole puste, automatycznie wyraża się brak chęci do odebrania premii! ⚠️

Betfan na start to więc nawet 3000 złotych i jeszcze do 50 złotych w przypadku pierwszego kuponu. Oczywiście, w razie wygranej cała kwota zostaje dla ciebie – nie trzeba w takim przypadku nic kombinować!

Bonus powitalny od Betfan to największa propozycja na rynku. Trudno się dziwić, że w ostatnim czasie jest tak popularna!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 2019. Cashback 500 PLN!
Następny artykułGra w karty na pieniądze przez internet. Legalne czy nie?
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.