Wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich nie zdaje sobie sprawy z tego, że są pewne rzeczy na zakładach bukmacherskich – o których trzeba absolutnie pamiętać. Bez tego każdy zakład może okazać się nietrafiony, przez co nie zdobędziemy wygranej. O czym więc powinniśmy pamiętać, obstawiając zakłady bukmacherskie?

O czym należy pamiętać podczas obstawiania zakładów bukmacherskich? – Poradnik

O czym należy pamiętać podczas zakładów bukmacherskich?

Po pierwsze, pamiętaj, aby nie stawiać na to samo wydarzenie, ale na różne kupony. Ponieważ szansa na wygraną jest niewielka. Po drugie, pamiętaj, że niskie kursy niekoniecznie oznaczają zwycięstwo, wręcz przeciwnie. Mając to na uwadze, powinieneś stawiać tylko na własną strategię. Nie należy też ulegać wpływom opinii innych uczestników na bukmacherskich forach internetowych, bo często znajdziesz tam błędne informacje – przecież każdy chce wygrać. Powinieneś także unikać zakładów, które wydają się nam zbyt śliskie. Nie powinieneś wybierać zespołu na podstawie sympatii, warto wspomnieć, że to podejrzenie, bo przecież chodzi o pieniądze. Z drugiej strony, jeśli zgubimy drogę, nie powinniśmy jej odzyskiwać za wszelką cenę, ponieważ łatwo można stracić więcej pieniędzy pod wpływem impulsu. Wiele osób jest uzależnionych od gier losowych z powodu tego zachowania, ponieważ uznaje się, że zakłady sportowe są również formą gier losowych, która może zagrażać graczom w postaci uzależnienia.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na czym polegają spadki kursowe?

Spadek kursu to sztuczny chaos na rynku bukmacherskim, który wywołuje się przed rozpoczęciem danej gry. Gracze celowo kupują niskie oceny dla danej drużyny, aby wprowadzić zamieszanie wśród innych graczy. Należy jednak zaznaczyć, że bukmacherzy mają bardzo dobrych analityków, którzy potrafią dobrać odpowiedni kurs. Spadające kursy walut odgrywają ważną rolę w grach bukmacherskich. W Internecie można znaleźć wiele stron związanych z tą tematyką, tak naprawdę dla każdego legalnego bukmachera istnieje wykres spadku kursu. Aby rzetelnie przeanalizować spadek kursu walutowego potrzeba sporo czasu i doświadczenia, ale niestety z tym problemem borykają się pierwsi uczestnicy zakładu, którzy nie mogą od razu przewidzieć nadchodzącego trendu.

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie powinieneś traktować jak zabawę

Musisz zdać sobie sprawę, że nie możesz po prostu od tak wygrywać u bukmachera cały czas. Dobre umiejętności obstawiania w żadnym wypadku nie przyniosą ci stałego zysku. Nawet najlepsi ludzie mają nieszczęśliwe zakłady, nawet oni zdają sobie sprawę, że nie są doskonali. Warto o tym pamiętać. W przeciwnym razie wkrótce będziesz rozczarowany porażkami.

A co z pewniakami?

Przede wszystkim nigdy nie stawiaj tak, jakbyś miał stuprocentową pewność, zawsze analizuj, nawet jeśli gra jest jasna na pierwszy rzut oka. Licz na to, że zawsze przegrasz, w końcu każda pewność zadziała przeciwko tobie. Zawsze sprawdzaj, czy ta pewność przyniesie Ci korzyści, czasami jakaś forma działania jest całkowicie nieopłacalna w stosunku do ryzyka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie możemy obstawiać mecze online?
Następny artykułJak grać u bukmachera na wakacjach za granicą?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.