Często w życiu musimy stanąć przed pewnym wyborem. Jakie hobby sobie wybierzemy? Niektórzy, odpowiadają ,,zakłady bukmacherskie”. Już po tym wyborze, każdy, kto wejdzie choć jedną nogą w świat bukmacherki, jest dosłownie przygnieciony ogromem wyboru dyscyplin (oraz innych wydarzeń) które może obstawiać. A więc, co dokładnie można typować?

Wyścigi konne a czemu by nie?

W tym momencie, czytając ten nagłówek myślicie sobie zapewne ,,Wyścigi konne? Dość nietypowy wybór, no ale dobrze”. Zależy nam nad tym aby to było coś nietypowego, z racji tego że każdy może napisać trzy słowa na krzyż o tym, że można obstawiać piłkę nożną, bla bla bla… i tak dalej i nazwać to artykułem. No ale nie w tym rzecz prawda? Więc wracając do tematu.

Ciekawą opcją do obstawiania są wyścigi konne. Dlaczego? Otóż jest to jeden z najstarszych ‘’sportów” na świecie, który był obiektem obstawiania zakładów. Poza tym, konie to całkiem ładne zwierzęta, nie mówiąc już o tym, że są dość szybkie. Plus, w ramach dobrego uczynku, wygraną z zakładów bukmacherskich na wyścigi konne można przeznaczyć na zwierzęce organizacje charytatywne. Przyjemne z pożytecznym, czyż nie?

Boks

Kto nie lubi pooglądać dobrego ,,mordobicia”? Boks również jest dość starą i ekscytującą formą rozrywki, choć chyba najbardziej dla samych zawodników. Zakładamy, że niektóre spotkania mogą być omdlewające (tak wiemy, żart był suchy).

Obstawianie tej dyscypliny sportowej jest również dobre dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich, z tego powodu że łatwo jest wykonać sportową analizę do tej dyscypliny, nie mówiąc już o tym, że zamiast całej profesjonalnej drużyny, mamy tylko do przeanalizowania tylko jednego człowieka (naszego faworyta) więc nie powinno to naszemu ,,świeżakowi” sprawić za dużych kłopotów na start. Równie dobrym sposobem na zdobycie wiedzy na temat boksu jest udzielanie się na forach bukmacherskich, ponieważ przeglądając porady doświadczonych typerów zakładów bukmacherskich możemy się sporo nauczyć.

A może…. Polityka?

Tak, dobrze przeczytaliście, polityka. A dlaczego z resztą nie? Obstawianie wyścigu ,,do białego domu” jest jedną z najpopularniejszych rozrywek w USA ostatnimi czasy. Nic dziwnego z resztą, chociażby dlatego że taki wynik jest zazwyczaj niezmiernie łatwo przewidzieć, przez co można dorobić się naprawdę sporych pieniędzy, przy obstawianiu na kandydata, który jesteśmy pewnie że wygra, z racji na przykład swojej potęgi politycznej (bądź pieniężnej).

Pamiętaj – zanim obstawisz, poznaj dyscyplinę!

Podsumowując, w zakładach bukmacherskich możemy obstawić co tylko chcemy (ponieważ wszystko zależy od popularności wydarzenia oraz kreatywności firmy bukmacherskiej).Nie ma więc powodu, aby gracz obstawiał tylko najpopularniejsze dyscypliny sportowe.

Decydujące powinno być to, ile posiadamy wiedzy na temat dziedziny, którą chcemy typować. Pamiętajcie o tym, aby zawsze wybierać legalne firmy bukmacherskie, ponieważ może się to źle skończyć, przy ewentualnej wypłacie naszych środków, czego nikomu nie życzymy. Kolejną radą od nas jest to, że warto udzielać się na forach bukmacherskich. To świetny sposób na to, aby poznać nowe osoby a jednocześnie zyskać wiedzę, która pozwoli nam typować lepsze wyniki naszych zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Blackjack. Betgames, czyli zakłady na karty online
Następny artykułGranie u nielegalnych bukmacherów – czyli jak zdenerwować fiskusa?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.