Obstawianie boksu to jedna z najciekawszych propozycji oferowanych na zakładach bukmacherskich przez firmy zajmujące się hazardem. Jednakże obstawianie tego sportu nie jest koniecznie łatwe, dlatego też, aby zacząć obstawiać boks na zakładach bukmacherskich – trzeba się odpowiednio przygotować. A jak to zrobić?

Obstawianie boksu na zakładach bukmacherskich
Obstawianie boksu na zakładach bukmacherskich

Przede wszystkim – wybierz legalnego bukmachera!

Wybór odpowiedniego, (legalnego) bukmachera powinien być dla nas priorytetem. Bez tego nie będziemy w stanie obstawiać zakładów bukmacherskich w sposób legalny – poza tym ominą nas świetne bonusy i promocje bukmacherskie (freebety bez depozytu, zakłady bez ryzyka etc.) Warto jest na początku sprawdzić każdą legalną firmę bukmacherską, ponieważ każda oferuje inne od konkurencji kursy, promocje oraz bonusy dla nowych użytkowników. Najlepiej jest wybrać tą firmę, która – według nas ma dla nas najlepsze kursy, oraz oferuje najlepszy bonus na start – a jeszcze lepiej, możemy zarejestrować swoje konto u najlepszych trzech przez nas wybranych bukmacherów – dzięki temu w razie gdy jeden z nich, nie będzie oferował zakładu na odpowiednie dla nas wydarzenie – to być może reszta będzie w stanie nam taki typ zaoferować!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Wiedza i doświadczenie – bez tego będzie jedynie nokaut

Jeśli chodzi o obstawianie boksu, to na start musimy zadać sobie samemu kilka pytań – po pierwsze – czy w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie na temat boksu. Jeśli już w przeszłości uprawialiśmy jakiś sport związany z boksem – to gratulacje, pierwszy krok macie za sobą. Jeśli jednak odpowiedź to ,,nie”, to musimy trochę nad tym popracować, ponieważ w innym wypadku gdy przyjdzie co do czego – to zamiast wygranej będzie przegrana za przegraną, a przecież nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy. Dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania, a następnie analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów (bądź ich przeciwników).  Oprócz odpowiedniej analizy danego spotkania – musimy pomyśleć również o odpowiednim zarządzaniu swoimi środkami.

Na co warto zwrócić uwagę typując danego boksera?

Po pierwsze, powinniśmy wziąć pod uwagę to – jak spisywał się nasz faworyt w poprzednich walkach ,,na poziomie”, oraz jak reaguje na spotkania o wysokim prestiżu. Jeśli jest to walka o tytuł, a nasz potencjalny faworyt zawsze świetnie się spisuje pod blaskiem reflektorów, to możemy śmiało na niego obstawiać. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, co się działo się z naszym pięściarzem w czasie przygotowań do walki. Na przykład, czy trenował przez całą zeszłą noc? Czy widziano go jak wychodził z imprezy narąbany jak messerschmitt? Wszystko, co daje wskazówki nam dotyczące ich potencjalnej formy jest warte uwzględnienia.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy w Polsce – jak to wszystko się zaczęło?
Następny artykułPraca u bukmachera – jak to wygląda od środka?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.