W Polsce operuje obecnie kilkunastu legalnych Polskich bukmacherów online, z czego większość z nich zdążyła już uruchomić swoje usługi i mogliśmy się zapoznać dokładnie z ich ofertą i promocjami. Jakie są opinie o największych polskich bukmacherach?

opinie o polskich bukmacherach online
Jakie opinie posiadają najlepsi w Polsce bukmacherzy w Internecie

Opinie o bukmacherze Totolotek

W środowisku bukmacherskim Totolotek ma znakomitą opinię już od wielu lat. Może to być spowodowane tym, że jest to jeden z pierwszych polskich bukmacherów i zdobył sobie już wiele fanów zanim inni bukmacherzy w ogóle zdążyli wyjść na światło dzienne ze swoją ofertą. Totolotek to bukmacher z bardzo dużym potencjałem, a ustawa hazardowa z 2017 sprawiła, że coraz więcej graczy przekonuje się do polskich bukmacherów.

„W Polsce bukmacherzy rozwijają się bardzo szybko, kolejne podmioty otrzymują zezwolenia na działalność w kraju. Dlatego opinie o bukmacherach są bardzo ważne, dzięki temu ranking bukmacherów w Polsce może być bardziej rzetelny niż dotychczas.” – opinia z forum betonline.net.pl

Totolotek posiada znakomitą ofertę dla nowych graczy oferując im zarówno bonus od pierwszej wpłaty jak i freebet. To największa oferta na polskim rynku i w dodatku bardzo ciekawa, gdyż freebet pozwala nam na obstawienie zakładu bez potrzeby wpłacania pieniędzy. Dodatkowo, totolotek posiada bardzo ciekawą promocję w postaci zmniejszenia obciążenia podatkowego, doliczając do określonych kuponów dodatkowe 14% bonusu.

sts freebet 27 PLN
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Z pewnością jest to jedna z najciekawszych ofert na rynku. Jeśli chodzi natomiast o kursy, to wielu graczy uważa, że Totolotek ma jedną z najlepszych ofert na rynku. Wszyscy chwalą także całkiem niezłą jakość obsługi klienta oraz przyzwoite tempo udzielania przez nich odpowiedzi. 

Opinie o bukmacherze LVBet

LVBet to jeden z najciekawszych bukmacherów na polskim rynku. Mimo, że swoje usługi zaczął świadczyć dość późno, bo dopiero w 2016 toku, to szybko zdobył sobie grono wiernych fanów, którzy docenili ogromną dynamikę, świeżość i pomysły tego bukmachera. Wejście LVBet na polski rynek pokazało, że dalej można zrobić coś ciekawego w tej branży i wystarczy tylko mieć trochę chęci, a nie liczyć tylko na szybki i łatwy zysk na graczach.

LVBet skupia się głównie na rozwoju swojej witryny internetowej, rezygnując prawie całkiem z punktów stacjonarnych. Obecnie jest to już tendencja wśród firm bukmacherskich i mało która powstając firma decyduje się na wyjście poza Internet. LVBet zaszokował wszystkich bardzo ciekawym podejściem do bonusów dla nowych graczy, które po umiejętnym wykorzystaniu pozwolą na zdobycie sporej sumy pieniędzy.

Dodatkowo, bukmacher posiada bardzo ciekawą stronę internetową, której kolory i wygląd przyciągają wzrok. Po wejściu na witrynę bukmachera ma się wrażenie, że warto zostać tu na dłużej. I oczywiście pierwsze wrażenie nie kłamie, gdyż można śmiało stwierdzić, że LVBet to bukmacher ze zdecydowanie najciekawszą na chwilę obecną ofertą.

Każdy użytkownik serwisu dostaje taki dostęp do bonusu lojalnościowego i wielu innych okolicznościowych promocji. Wielu graczy twierdzi, że LVBet tak mocno podniósł poprzeczkę konkurencji, że ciężko będzie go dogonić. Zarówno bardzo ciekawa oferta bukmachera, z mocno rozbudowanym działem e-sportu, jak i wysokie, atrakcyjne kursy to coś co powtarza się w niemal wszystkich opiniach o bukmacherze zarówno tych bardziej, jak i mniej pozytywnych.

Poprzedni artykułKod bonusowy do bukmacherów online
Następny artykułFortuna bukmacher internetowy
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.