To wiadomo, że nikt nie wie wszystkiego o zakładach bukmacherskich. Nic w tym dziwnego, z resztą wiedza na temat zakładów bukmacherskich to wiele tematów na krzyż – dlatego też dziś przedstawimy wam pewne tematy, które mogą wam pomóc obstawiać u bukmacherów!

Poradnik bukmacherski – czyli co warto wiedzieć o bukmacherach

Kursy bukmacherskie

Warto jest zacząć od tego, że bukmacherzy często ,,szafują” kursami – co może bardzo zmienić twoje szanse na wygraną, bądź przegraną. Zanim zaczniesz swoje typowe obstawianie, to przede wszystkim, gdy znajdziemy interesujący nas zakład, powinniśmy zwrócić uwagę na kursy podane przez bukmachera. Jeśli w tym momencie nie obstawimy zakładu, to trzeba je ciągle sprawdzać, bo musimy przeglądać interesujące nas oferty z kilkoma bukmacherami na start, zwłaszcza jeśli mamy u nich konto. Kolejnym kryterium jest ocena opłacalności przewidywania określonych zdarzeń przy tym, jak zmienia się kurs – ponieważ czasami nawet wahanie rzędu 2.00 może sprawić, że zakład z nieopłacalnego, stanie się nagle bardzo opłacalny.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wielu graczy uważa, że spadek kursów na dane wydarzenie pokazuje, że budzi to zainteresowanie wielu graczy – wiąże się to z tym, że bukmacher chce zrekompensować potencjalne straty, a tym samym szafuje kursami, starając się przyciągnąć do tego kursu zainteresowanie. Pamiętaj, jedną ze złotych zasad – jeśli chodzi o obstawianie zakładów – nie polega to na ciągłym obstawianiu drużyny czy meczu, ale na wykorzystaniu błędów, które popełnia bukmacher.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rejestracja u kilku bukmacherów

To, że warto jest otworzyć konto u legalnych bukmacherów to chyba o tym nie musimy wam mówić. Jak pokazał nam rok 2020 – nawet jeśli będzie tak, że wydaje nam się, że coś jest dosłownie nienaruszalne, to pandemia wiele może zmienić. Dlatego głupotą jest trzymanie wszystkich środków przeznaczonych na obstawianie zakładów w depozycie na jednym koncie u jednego bukmachera. Dlatego też zarejestrowanie się u kilku bukmacherów oraz podzielenie depozytów na mniejsze kwoty może być mądrym rozwiązaniem. Dodatkowym plusem jest to, że bukmacherzy chętnie ,,rozdają” gotówkę w postaci bonusów i promocji bukmacherskich, ale jednocześnie pilnie obserwują graczy, którzy często wygrywają. W zależności od bukmachera prędzej czy później twoje zwycięstwa mogą zostać zauważone, uniemożliwiając ci obstawianie więcej niż określoną kwotę – zwykle oznacza to, że bukmacher uważa, że za dużo wygrywasz – no I po prostu stawi ci limit na kwoty, które możesz postawić. Dzięki kontom u kilku bukmacherów możemy z łatwością temu zaradzić. W końcu jeśli twoje zakłady będą równomiernie rozłożone na kilka firm – to nie będą one budzić żadnych wątpliwości. Ponadto każdy nieudany zakład sprawi, że bukmacher będzie miał mniejsze podejrzenia co do ciebie. Jedyną wadą tego rozwiązania jest to, że czasem niewygodne jest lawirować między witrynami bukmacherów, jednakże z drugiej strony to mały minus w porównaniu do tego, co można zyskać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać u bukmachera na wakacjach za granicą?
Następny artykułKiedy grać w pokera po polsku w STS Betgames? [Godziny otwarcia stołu]
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.