Zbliża się dzień Twoich urodzin i szukasz dla siebie atrakcyjnych bonusów bukmacherskich? W forBET znajdzie bonus dedykowany takim osobom jak Ty!
Prezent urodzinowy od forBET!
Prezent urodzinowy od forBET!
Legalny bukmacher forBET od 22 listopada 2018 roku przyznaje aktywnym graczom zupełnie darmowe podarki z okazji urodzin. W polskim świecie zakładów bukmacherskich jest to wciąż pewna nowość i rzadkość, więc już tłumaczymy na czym polega ta akcja. W szczegółach wygląda to tak, że na wyjątkowy bonus urodzinowy mogą liczyć wszyscy klienci marki, którzy w trzymiesięcznym okresie poprzedzającym datę kolejne rocznicy swojego przyjścia na świat wpłacili na konto w forBET kwotę co najmniej 100 PLN, które później postawili na zakłady sportowe. W zasadzie to już wszystkie warunki jakie stawia opisywana w tym tekście firma bukmacherska. Nie ma żadnych wymogów zaporowych, które ograniczałyby ofertę specjalną tylko do wąskiego grona graczy. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że ta promocja możę dosłownie w każdej chwili zostać zakończona.

 >>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Tyle słów, a wciąż nie wiesz, co czeka na Ciebie w forBET i kiedy trafi na Twoje konto? Już wyjaśniamy, darmowe środki na grę zostaną automatycznie dopisane do konta w dniu urodzin. Mowa o bonusie w wysokości 20 PLN do wykorzystania w forBET. Oczywiście tych środków od razu nie wypłacisz na konto bankowe. Wcześniej musisz postawić zakłady za dwukrotność otrzymanej premii urodzinowej. Do obrotu wliczane są tylko i wyłącznie kupony o kursie minimalnym 2,00. Nie masz jeszcze konta w forBET, ale zaciekawiła Cię opisywana oferta specjalna i chciałbyś je zarejestrować? To banalnie proste. Wystarczy mieć 18 lat i odwiedzić oficjalną stronę internetową legalnego bukmachera, gdzie znajdziesz odpowiedni formularz.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Poprzedni artykułFreebet od Etoto na 13 grudnia
Następny artykułPokoje w kasynie internetowym