Wielu graczy podejrzewa, że bukmacherzy kupują określone rankingi, ale tak naprawdę wiele zależy tu od źródła. Mimo to dzisiaj przedstawimy Ci, czy warto jest ufać rankingom bukmacherskim!

Rankingi bukmacherskie – czy warto im ufać?

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z rankingów

Oczywiście takie listy najlepszych bukmacherów zwykle przynoszą wiele korzyści początkującym. Warto od czasu do czasu sprawdzić najnowszy bonus bukmacherski i czy warto zarejestrować się u bukmachera. Oczywiście to tylko podstawowe powody, dla których warto korzystać z rankingów bukmacherskich, ale z drugiej strony, z biegiem czasu możesz korzystać tylko ze swoich ulubionych rankingów. Oczywiście w takich rankingach czasami pojawiają się nielegalni bukmacherzy. Z tego powodu też zdecydowanie lepiej jest sprawdzić legalność danego bukmachera przed zarejestrowaniem się u niego, ponieważ w innym wypadku może się okazać, że nasza wygrana w całości powędruje do fiskusa – a my otrzymamy karę. Dlatego też przed tym, jak zarejestrujesz się u danego buka – sprawdź, czy na pewno posiada on licencję na obrót zakładami bukmacherskimi!

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Dlaczego warto jest z nich korzystać?

Z wielu powodów analiza bukmacherska jest bardzo czasochłonna. Możesz jednak do rankingów wprowadzić określone kategorie i szybko uzyskać kluczowe informacje. Warto wejść do rankingu bukmacherów, aby nie tracić czasu na inwestowanie w zakłady w firmach, które nie są tego warte. Zwykle jednak to jest już porada dla tych, którzy zrobili pierwszy krok.

Z których rankingów nie korzystać?

Oczywiście nie warto jest korzystać z tych rankingów, które mają słabą reputację lub wiesz, że są opłacani przez bukmachera. W tym przypadku zwykle podawane informacje są niewiarygodne, bo przecież, nawet jeśli są sprzeczne z ogólną opinią uczestników, kto nie postawiłby ich firmy na pierwszym miejscu? Dlatego zawsze staraj się dowiedzieć, kto obsługuje witrynę, oraz kto im płaci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podsumowując – czy warto?

Uważamy, że jest to jedna z opcji, które powinieneś odwiedzać regularnie. W końcu można tam znaleźć wiele ciekawych informacji. Podaj informacje o najlepszym bonusie powitalnym. Wiesz, że warto z nich korzystać. Musisz jednak zdecydować się na najlepszą promocję, która nie tylko ma atrakcyjne warunki, ale także ułatwia obstawianie tego bonusu bukmacherskiego. Dobry ranking bukmacherów może powiedzieć wszystko. Możesz również uzyskać wiele innych informacji o legalnych bukmacherach. Dlatego będziesz wiedział tylko, gdzie się zarejestrować, ale również to, której oferty lepiej jest unikać.

Dla początkujących możemy jeszcze dodać, że z reguły takie rankingi pozwalają zdobyć wiele informacji, które mogą być przydatne podczas analizy, czyli praktycznie dowiadywania się, która drużyna odniesie zwycięstwo podczas rozgrywek.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie? – Poradnik 2021
Następny artykułW jaki sposób typować aby wygrywać z bukmacherem?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.