Blackjack u bukmachera STS? Betgames z dnia na dzień zyskują na popularności, ale co dokładnie da się w nich obstawiać? Podajemy aktualne dane!

STS Blackjack. Betgames, czyli zakłady na karty online
STS Blackjack. Betgames, czyli zakłady na karty online

Blackjack legalny w STS

Karty w STS online to propozycja dla każdego, kto tęskni za możliwością grania na pieniądze przy wirtualnym stole. Nasz portal poświęcony jest grze Blackjack i właśnie dzisiaj skupimy się na niej.

Czy istnieje możliwość stawiania w STS gry Blackjack online? Na pewno STS Blackjack cieszyłby się bardzo dużą popularnością i zwiększył ruch na stronie bukmachera. Trudno jednak gdybać, gdy coś nie ma miejsca.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Niestety, w chwili obecnej Blackjack nie jest dostępny w dziale Betgames. Bukmacher oferuje graczom Wojnę, Bakarat oraz Poker, ale nic poza tym.

Betgames – karty na pieniądze!

Jeszcze za wcześnie, by przypuszczać, czy w najbliższym czasie STS Betgames powiększone zostaną o dodatkowe produkcje do gry. Pozostaje nam poczekać kilka miesięcy na newsy w tej sprawie.

Na pewno wiele osób bardzo by chciało, aby STS pozwalał na grę w blackjacka czy pokera. Jest jednak nadal wielką niewiadomą, czy takie coś w ogóle będzie możliwe.

Już teraz każdy może sprawdzić się w kartach STS, które obecnie są dostępne. Wystarczy do tego darmowe konto, które można założyć w kilka chwil.

Kod promocyjny STS brzmi „BETONLINE„, a bonus dla nowych graczy to 29 PLN bez depozytu jako freebet i nawet 1200 złotych po dokonaniu pierwszego depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.