Obstawianie zakładów bukmacherskich przez internet może być sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także ciekawą rozrywką. Emocje towarzyszące obstawianiu czasem bywają silniejsze niż te, które towarzyszą ludziom podczas oglądania ulubionych wydarzeń sportowych. Zakłady bukmacherskie są skierowane do wszystkich osób, które w mniejszym lub większym stopniu interesują się sportem. Nie wymagają specjalistycznych umiejętności a jedynie szczęścia i wiedzy o bieżących wydarzeniach. Obstawianie przez internet daje niesamowitą wygodę gry, warto więc poznać tą możliwość obstawiania.

U których bukmacherów najlepiej jest obstawiać na starcie?

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakłady internetowe są niemal identyczne jak tradycyjne zakłady u bukmacherów stacjonarnych, ale różnią się jedną zasadniczą rzeczą – wygodą obstawiania. Zakłady internetowe pozwalają typować bez wychodzenia z domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zakłady tego typu dają także możliwość obstawiania wydarzeń na żywo. Zakłady internetowe polegają na wybieraniu typów spośród wielu dyscyplin i tworzeniu wirtualnego kuponu, który działa identycznie jak kupon tradycyjny.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać przez internet?

Do obstawiania internetowego wystarczy założenie konta u jednego z bukmacherów działających na polskim rynku. Rejestracja trwa najczęściej kilka minut a po jej wykonaniu można wpłacić pieniądze na swoje konto i zacząć przygodę z obstawianiem przez internet. Na stronie internetowej bukmachera wybieramy interesujące nas wydarzenia i tworzymy kupon w którym widoczne są wybrane wydarzenia sportowe, kurs oraz ewentualna wygrana. Zarobione pieniądze możemy obracać dalej lub wypłacić na to samo konto bankowe, z którego dokonaliśmy wpłaty. Portale działają cały czas, więc w każdej chwili mamy dostęp do swojego konta i pieniędzy.

Gdzie obstawiać?

Jeżeli gramy w Polsce to na ten moment mamy do wyboru jednego z 14 legalnie działających bukmacherów. Należy wiedzieć, że obecnie można grać legalnie tylko u bukmacherów, którzy uzyskali licencję Ministerstwa Finansów. Najwięksi legalni bukmacherzy w Polsce to: Fortuna, STS, Totolotek, Betclic i Milenium. Oferty mniejszych bukmacherów również są atrakcyjne, ponieważ można w nich znaleźć ciekawe kursy i promocje. Każdy z bukmacherów ma swoją stronę internetową, na której można obstawiać wydarzenia, jednak strony te różnią się ilością wydarzeń sportowych. Największy bukmacherzy wyróżniają się dużą ilością możliwych zakładów. Lista legalnych bukmacherów zamieszczona jest na stronie Ministerstwa Finansów i jest ona na bieżąco aktualizowana.

Oprócz wygody, największą zaletą zakładów internetowych jest typowanie na żywo. To sposób obstawiania na zupełnie innym, dynamicznym poziomie, gdzie kursy zmieniają się na bieżąco podczas trwania wydarzenia. W ten sposób można obstawiać np. to, która drużyna wygra połowę, zdobędzie kolejny punkt itd. Bardzo atrakcyjne są także promocje, którymi bukmacherzy zachęcają nowych użytkowników do skorzystania z ich oferty. Do takich promocji należą m. in. zakład bez ryzyka, bonus na start, czy nagroda za polecenie znajomego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZarabianie na zakładach e-sportowych
Następny artykułObstawianie piłki nożnej – poradnik od eksperta
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.