W niemal każdy piątek klienci bukmachera Fortuna mogą odbierać większe wygrane. Oto na czym dokładnie polega promocja i w jaki sposób można z niej skorzystać!

Większe wygrane u bukmachera. Jak zdobyć 14% ekstra w Fortunie?
Większe wygrane u bukmachera. Jak zdobyć 14% ekstra w Fortunie?

Fortuna Happy Hours

Oferta specjalna jest dostępna dla każdego, kto posiada konto internetowe w Fortunie bądź obstawia wydarzenia sportowe w punktach naziemnych należących do tego bukmachera.

Bonus od wygranych jest przyznawany od godziny 17.00, czyli na 60 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu w danej kolejce polskiej piłkarskiej ekstraklasy. Promocja trwa zawsze w piątki i kończy się punkt o 18.

Gracz może skorzystać z oferty dowolną ilość razy. W kuponie kwalifikującym się do promocji należy postawić co najmniej trzy zdarzenia, jednak nie muszą być one związane z rozgrywkami Ekstraklasy.

Promocje bukmacherskie 2019

Do każdego kuponu, w którym chcemy otrzymać bonus od ewentualnych wygranych, musimy dodać specjalne wydarzenie Happy Hours o kursie 1.14.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Fortunie, a tym samym nie możesz obstawiać u tego bukmachera, pamiętaj, że obecnie dostępny jest przy rejestracji bonus powitalny.

Aktywny kod promocyjny Fortuna to „BETONLINE„. Można wykorzystać go jedynie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Bet365 – legalny w Polsce?
Następny artykułKtóry bukmacher lepszy? totolotek czy lvbet?
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.