Gra w Blackjacka nie dla wszystkich musi być jasna i oczywista, dlatego w kilku zdaniach postaramy się Wam przybliżyć podstawowe reguły gry w Blackjack.

blackjack online
Jak grać w blackjacka?

Jak grać w Blackjacka?

Black Jack jest bardzo popularną grą, zaliczana do gier hazardowych, która w Polsce jest nielegalna w Internecie. Gra, która zyskała popularność w latach 70-tych ubiegłego stulecia. Rozpowszechniła się w Stanach Zjednoczonych i Europie. Dziś, jest grą, która niesamowicie wciąga do świata hazardu, ryzyka i wielkich pieniędzy.

Zasady gry w Blackjack

Grę rozpoczyna krupier, który po przetasowaniu kart odkłada je na stole. Następnie obstawiane są zakłady, po sięgnięciu przez krupiera po pierwszą kartę obowiązuje bezwzględny zakaz stawiania zakładów. Krupier rozdaje karty, które pozostają odkryte i rozpoczyna grę od gracza, który znajduje się na pierwszym miejscu jego lewej strony. Kolejnym elementem gry jest ponowne rozdanie po jednej karcie. Tym razem jednak karta krupiera pozostaje odkryta.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pozostałe reguły

W przypadku uzyskania przez gracza black jacka, krupier płaci 3:2. Jeśli zaistnieje sytuacja, w której dwie pierwsze karty gracza będą miały jednakową ilośc punktów, wówczas gracz ma możliwość, ( lecz nie obowiązek) podzielenia kart na dwa zakłady W Black Jacku maksymalna ilość graczy wynosi 7. Wygrywa ten, kto ma sumę bliższą lub równą 21. W przypadku remisu pula pozostaje w puli zakładu do dyspozycji gracza.

________________________
Udział w nielegalnych grach hazardowych jakim jest gra w kasynie internetowym jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Następny artykułCel gry w Blackjack
Opinie o legalnych bukmacherach i kasynach online. Darmowe promocje bez depozytów i bonusy na start dla nowych graczy kasyn online i bukmacherów internetowych.