Nie da się ukryć, że granie u bukmachera może przysporzyć nam radości, jednakże z drugiej strony musimy pamiętać o tym, że czasami sytuacja nie pozwala bukmacherowi na oferowanie zakładów na daną dyscyplinę – na przykład z powodu koronawirusa. Jak więc wygląda sytuacja z covidem na jesieni? O tym przekonasz się za chwilę…

Zakłady bukmacherskie a koronawirus

Druga fala covid-19

Należy jednak wziąć pod uwagę wszystkie rzeczy, które tak naprawdę się ostatnio wydarzyły – mianowicie otwarcie szkół, coraz mniej dostępnych szpitali, oraz coraz gorszy dostęp do testów na koronawirusa. To tak naprawdę nie może się dobrze skończyć, ponieważ jeszcze nie mamy szczepionki. Jednakże wróćmy do tematu głównego – czyli do zakładów bukmacherskich.

Lepiej będzie, jeśli ograniczysz budżet na obstawianie na jakiś czas

Totalnie nas to nie dziwi, ponieważ każdy lepszy gracz zakładów ma co miesiąc ustalony budżet na zakłady – nawet jeśli jego typ zawodzi w danym miesiącu, nie przekroczy tej kwoty, którą sobie ustalił. Zaletą tego jest to, że nawet jeśli chcemy kontynuować obstawianie, nie będziemy uzależnieni od zakładów, ponieważ będziesz wiedzieć, że wszystkie środki na zakłady zostały zużyte. Drugą zaletą jest to, że wiesz, ile wydałeś na zakład, więc nie musisz się martwić o niewystarczające środki na opłaty w tym miesiącu. Trzecim jest zapewnienie, że nawet jeśli nie chcesz obstawiać, możesz odłożyć tę kwotę i zatrzymać ją do następnego miesiąca, aby móc postawić więcej zakładów w następnym miesiącu.

bonus 29 pln bez depozytu w sts
Darmowy zakład u bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Zainteresuj się analizą bukmacherską

Firmy bukmacherskie zwykle zlecają to profesjonalistom. Często gracz potrzebuje wieloletniej praktyki, aby przynajmniej poznać podstawy, choć niektórzy mówią, że to jest ,,łatwe”. Ale jak w przypadku wszystkich treści związanych z bukmacherką – łatwiej powiedzieć niż zrobić. Nie inaczej jest, ponieważ analiza zakładów wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i krytycznych umiejętności analitycznych. Przecież poszukiwanie konkretnych wzorów to nie tylko czasochłonne zadanie, ale trzeba też bardzo uważać, bo nie jest łatwo zwrócić uwagę na wszystkie te wzorce.

Z drugiej strony osoby, które potrafią przeprowadzić analizę sportową, są zazwyczaj zatrudniane przez bukmacherów, ponieważ tacy gracze są zwykle bardzo cenni dla legalnych bukmacherów, ponieważ zamiast płacić im z wygranych, zdecydowanie lepiej jest dać takiemu wysokie wynagrodzenie – bo to będzie I tak mniej, aniżeliby wygrał na zakładach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy zmieniają zasady z powodu pandemii

Jeśli jesteś specem od obstawiania to powinieneś mieć świadomość, że buk będzie próbował zwiększyć zyski lub zmienić zasady promocji, co utrudni Ci wygraną, nie mówiąc już o zdobyciu premii za obstawianie – wszystko z powodu koronawirusa. Jeśli absolutnie nie chcemy wygrać, to ta zmiana nie jest dla nas ważna. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie brać udziału w meczu w tym okresie, to także dlatego, że największy sezon sportowy (np. Mecze piłki nożnej) się już tak naprawdę skończył.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKiedy grać w pokera po polsku w STS Betgames? [Godziny otwarcia stołu]
Następny artykułJak powinny wyglądać twoje zakłady na e-sport?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.