Nie powiodło ci się w kuponie zagranym na jakiś mecz esportowy? Bukmacher Etoto przygotował ciekawą promocję, która w takiej sytuacji pozwala na odebranie zwrotu 100 PLN!

Zakłady na esport. 100 PLN zwrotu od Etoto!
Zakłady na esport. 100 PLN zwrotu od Etoto!

Zakłady bukmacherskie na Esport

Bez względu na to, czy zakłady bukmacherskie esport są dla ciebie obce, czy też nie, na pewno nie powinieneś przejść obojętnie obok opisywanej przez nas oferty. Jest ona dostępna dla każdego, kto posiada konto w Etoto, tak więc mogą skorzystać z niej dosłownie wszyscy chętni!

W ramach oferty specjalnej przygotowanej przez bukmachera Etoto każdy raz w tygodniu może zgarnąć 50% cashback w przypadku nietrafionego kuponu z typami na esport.

Maksymalnie można otrzymać rekompensatę w wysokości 100 PLN. Aby było to możliwe, gracz musi spełnić następujące warunki:

  • Zapisać się do promocji na oficjalnej stronie bukmachera Etoto
  • Zagrać kupon z typem na wybrane przez siebie wydarzenie esportowe
  • Stawka kuponu co najmniej 50 PLN
  • Kurs zdarzenia kwalifikującego minimum 1.02
  • Liczą się nie tylko kupony AKO, ale także i SOLO!

Cashback Etoto 2019

Do akcji cashbackowej należy zapisać się w każdym tygodniu, w którym chce się z niej skorzystać. Warto mieć na uwadze, że nie liczy się rejestracja dokonana po zagraniu kuponu promocyjnego.

Tylko osoby zarejestrowane w Etoto mogą odebrać ewentualny zwrot. Przyznawany jest on automatycznie, a aby go otrzymać, wystarczy zatwierdzić specjalną wiadomość pop-up.

Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Etoto, pamiętaj, że możesz zapisać się do tego bukmachera w każdej wolnej chwili. Proces zakładania konta trwa dosłownie kilka minut i umożliwia nie tylko obstawianie, ale także skorzystanie ze specjalnej oferty dla nowych klientów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWywiad z hazardzistą – dlaczego wybrał Blackjacka?
Następny artykułBukmacher Bet365 – legalny w Polsce?
W ostatnim czasie gram tylko dla zabawy. Na blogu piszę o bukmacherach legalnych w Polsce oraz o ciekawych promocjach, które mogą was zainteresować.